FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

🌎 Accss kantakse üle Internetis: Põhialused

Põhialuste klass on sellest, kuidas hakata rajama vundamenti, et luua teistsugust reaalsust sinu jaoks, kus sina hakkad muutma olematuks piiranguid millest sa oled toiminud.
Kõikjal, kus sul on mingi piirang, sa toimid tõenäoliselt mingist teadlikkuse vastasest vormist või teadmatusest. Teadlikkus hõlmab kõike; see ulatub kaugemale selle reaalsuse polaarsusest, kus me vaatame alati, mis on õige ja mis on vale, ja ulatub tänulikkusesse, valikusse, võimalustesse, panusesse ja küsimusse, mis on tõeliselt võimalikud.
Põhialuste klassis hakkad sa nägema vaatepunkte, mis piiravad sind ja mida sa saad muuta, mis lubaks sul toimida rohkem teadlikkumast kohast, kus sa pole enam selle reaalsuse tagajärg.
Kui sa saaksid valida kõike, mis see oleks?
See klass pakub sadu tööriistu, seal hulgas mõned käed-peal kehaprotsessid, mis lubavad sul muuta kõike, mis sul ei toimi sinu jaoks sinu elus.
Suurim vägi on võimekus muuta ja muundada kõike.
HIND
Täishind 1400$
Kordamishind 700$
Sa saad osaleda kordushinna eest, kui sa oled läbinud mõne Põhialuste(varasem baastase & tase 1) või Võimaluste valiku klassi(varasem tase 2 & 3) viimase 12 kuu jooksul alates esimesest Põhialuste klassi päevast, liikudes tahapoole.
Teised hinnad: Lapsed 15 aastat ja nooremad on teretulnud koos maksva täiskasvanu või vahendaja nõusolekul/vastutulekul. Teismelised alates 16 ja 17 eluaastast maksavad pool hinda.
Kehtib rahvusvaheline hinnakiri.

Class Details

Pre-requisites: Access Bars
Facilitator: Gary Douglas  &  Dr. Dain Heer
Date: 28/Apr/2017 - 1/May/2017
Time:
Location: Your Computer
Your Home
Your Town - in Estonian
Cost: $2500 or $1250 if repeating in past 12 months. Everyone will receive a recording of the class as a downloadable MP3, with all the processing. The more you listen, the more dynamic the possibilities for change will be.
PDFInternational Class Fees - only for 'Core Classes'
PDFInternational Class Fees - Gary Douglas & Dr Dain Heer's Classes
Event Coordinator/Contact: The Access Streaming Team - streaming@accessconsciousness.com
Notes:
    

Register for this class:

First Name:
Last Name:
Street Address:
City/Suburb:
State/Region:
ZIP/Postal Code:
Country:
Phone:
Mobile:
Email Address: Important! Check your email is correct.
Where did you hear
about this class?:
 

      Remember my details on this computer - Clear all details
      I agree to the audio/visual release disclaimer - click here to view
Note: Many classes are recorded for audio and made available to participants. Online Classes and some others are filmed (cameras are generally focused on the facilitator). The disclaimer is a legal requirement that assists us in providing class material to participants and a larger audience.
     
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore