FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Access Bars®

Czy pamiętasz kiedy ostatni raz czułeś się całkowicie zrelaksowany, wypoczęty lub całkowicie zadbałeś o siebie w swoim życiu?
Czy minęło zbyt dużo czasu od chwili kiedy otrzymałeś ukojenie, życzliwość w momencie gdzie nie było osądu twojego ciała lub ciebie?Pierwszymi zajęciami z serii Access jest klasa Bars. Czy wiedziałeś, że istnieją na głowie 32 punkty, które poprzez delikatne dotknięcie, bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to co nie pozwala tobie otrzymywać?
Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania jakie zgromadziłeś w jakimkolwiek wcieleniu. To okazja aby pozbyć się wszystkiego!Każda z sesji Bars pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dotykany punkt. To jest niesamowicie przyjemny i relaksujący proces, który cofa ograniczenia we wszystkich aspektach twojego życia w których jesteś gotowy na zmianę. Ile czasu w swoim życiu spędzasz na robieniu aniżeli na otrzymywaniu? Czy zauważyłeś, że twoje życie nie jest takim jakie naprawdę chciałbyś mieć? Możesz mieć wszystko czego pragniesz (a nawet więcej), jeśli pozwolisz sobie więcej otrzymywać, co pozwoli ci dużo mniej robić! Otrzymywanie czy też nauczenie się Bars pozwoli na ukazanie się wielu rzeczy w twoim życiu.Bars pomógł tysiącom osób zmienić wiele aspektów w ich ciele, życiu, łącznie z problemem bezsenności, zdrowia, nadwagi, pieniędzy, seksu , związku, lęku, stresu i wielu innych.
W najgorszym wypadku poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu w życiu. W najlepszym - całe twoje życie z łatwością przejdzie wspaniałą odmianę.


An invitation by Access Consciousness founder, Gary Douglas

Ukończenie Klasy Bars jest podstawowym warunkiem do wzięcia udziału we wszystkich klasach Access Consciousness ™, dzięki czemu twoje ciało może z łatwością transformować i otrzymać wszystkie zmiany, które ty wybierasz .


Czas trwania: 1 dzień


Class Details

Pre-requisites: None
Facilitator: Eliza Sarna
Date: 23/Mar/2017 - 23/Mar/2017
Time:
Location: Katowice, Poland
Cost: 940PLN; dla powtarzających 50%
PDFInternational Class Fees - only for 'Core Classes'
PDFInternational Class Fees - Gary Douglas & Dr Dain Heer's Classes
Notes: Latamy tylko w snach.
O skrzydłach rozmawiamy tylko z tymi... dziwnymi przyjaciółmi.
Szukamy podobnych sobie i nie zawsze się udaje.
I nie dlatego, że ich tam nie ma.
Większość ludzi na Ziemi wciąż żyje w kłamstwie, że to, co osiągnęli to szczyt marzeń i trzeba się cieszyć z tego, co jest, bo lepiej być nie może.
Ich głowy pełne są konkluzji i osądów na ich własny temat, co nie pozwala sięgnąć po podstawowe źródło zmiany - po magiczną różdżkę do kreowania życia, o którym do tej pory tylko się śniło.
Sięgnąć po siebie.
Siebie bez ograniczeń.
Klasa Bars była dla mnie drzwiami do tego magicznego świata.
Świata, gdzie proszę znaczy otrzymuję.
Czy chciałbyś do niego wejść?
Zapraszam
Eliza Sarna CFMW
tel.: 606 494 724
Uczestnictwo: 940PLN
REJESTRACJA TUTAJ:
https://accesslifeelizasarna.com/access-bars-2/
    

Register for this class:

 

This event is closed and does accept further registrations

 

Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore