FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Eliza Sarna

Contact Details

Details

Name: Eliza Sarna
Certification: Certified Facilitator
Phone: +48.606-494-724
Location: Zamojska 29/1
KIELCE
świętokrzyskie
Polska
Email Email Eliza Sarna

About Eliza Sarna

Po wielu latach poszukiwań lepszego świata, dotarło do mnie, że wszystkie metody i techniki, jakich łapałam się, by uzdrowić moje życie, ciało, relacje, finanse, i Bóg wie, co jeszcze, nia miały wiele wspólnego ze świadomością. Były sposobem na to, by załagodzić to niepogodzenie z tą rzeczywistością, które towarzyszyło mi chyba od dnia narodzin.

Gdzieś w środku zawsze wiedziałam, że dużo więcej jest możliwe, i że to, co inni nazywali utopią, jest przestrzenią, do której każdy z nas może mieć dostęp. Wiedziałam, że wszystko w życiu może przychodzić z lekkością i radością, a Wszechświat jest kochającym i troskliwym źródłem, które nieustannie nas obdarowuje. Nie potrafiłam tylko tego wszystkiego OTRZYMAĆ.

W 2013 roku, wołając ze środka siebie, rozpaczliwym głosem poprosiłam Wszechświat o wsparcie. I nadeszło! Otrzymałam proste i niezwykle pragmatyczne narzędzia do zmiany wszystkiego, co nie działało w moim życiu tak, jakbym tego chciała. Pojawił się Access Consciousness i życie zaskoczyło mnie swoją lekkością. Kilka miesięcy zajęło mi, by nauczyć się WYBIERAĆ INACZEJ.

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić, jeśli masz już dość walki, zapraszam Cię na spotkanie. Tak jak ja - jesteś nieograniczonym istnieniem, którego siłą i mocą jest zmiana wszystkiego i czegokolwiek. Jedyne, czego potrzebujesz to wybór i narzędzia do zmiany, którymi z radością się z Tobą podzielę.

Z wdzięcznością,

Eliza

Zapraszam na moją stronę internetową: www.accesslifeelizasarna.com

Classes

Eliza Sarna's current class listing.

Scheduled Classes

Class Name

Date

Location

Facilitator

Being You – The One Day Adventure 25/Feb/2017 Poznań, Poland Eliza Sarna
Access Bars® 3/Mar/2017 Bilcza, Poland Eliza Sarna
The Foundation 4/Mar/2017 Bilcza k/Kielc, Poland Eliza Sarna
Access Your English 4-day Journey 24/Mar/2017 Munich, Germany Eliza Sarna
Access Your English 4-day Journey 4/May/2017 Rome, Italy Eliza Sarna
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore