FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Elif Nazlı

Contact Details

Details

Name: Elif Nazlı
Certification: Bars Facilitator
Phone: 00905303309291
Location: Alsancak
Izmir
Turkey
Email Email Elif Nazlı

About Elif Nazlı

Elif Kaya, 30 Ağustos 1979 İstanbul doğumludur. Özel Kültür Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra başladığı lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde 2002 yılında tamamlamıştır. Daha sonra katıldığı eğitimler ve çalışmalarda Dış Ticaret alanında uzmanlaşmış ve 2005 yılından itibaren özel sektörde ithalat-ihracat, iş geliştirme, global tedarik, tedarik zinciri yönetimi konularında faaliyet göstermektedir.
Küçük yaşlardan itibaren en büyük merak noktası ‘insan’ ve ‘insanı tanımak’ olması nedeniyle kendisine sorduğu ‘ben kimim?’ sorusu 2011 yılında Kozmik Enerji ile tanışmasına vesile olmuş ve halen bu alandaki çalışmalarına Dr. Nesrin Kayatürk ile devam etmektedir.
Hemen ardından Access Consciousness ile karşılaşmış, tek seansta zihinsel gevezeliğinin susmasını deneyimledikten sonra bu alandaki merakını ve çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Canan Bekdik ile Mart 2015’de Access Consciousness Bars Facilitator sürecini tamamlayarak Gary Douglas’dan sertifikasını hak kazanmıştır.

Kendinden kendine olan yolculuğu devam ederken deneyimlediklerini, okuduklarını, araştırdıklarını, yaşamındaki değişimleri, Access Consciouness Bars seansları ve eğitimleri aracılığıyla; değişime, dönüşüme, sevgiyle alıp kabul etmeye, yaşamlarında daha fazla bilinç, neşe, kolaylık, neşe ve farkındalık olmaya gönüllü olan her can’la paylaşmaya devam etmektedir.


12.04.2015 Access Energetic Facelift™ Practitioner - Gary M. Douglas

24.03.2015 Access Consciousness® Bars Facilitator - Gary M. Douglas

22.03.2015 Access Bars® Practitioner - A. Levent Bekdik
01.03.2015 Access Bars® Practitioner - Canan Bekdik
24.06.2012 Access Bars® Practitioner - Berrak Banu Tarım


Classes

Elif Nazlı's current class listing.

No matching classes found
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore