FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Berrak Banu Tarim

Contact Details

Details

Name: Berrak Banu Tarim
Certification: Certified Facilitator
Phone: 00905326519051
Location: Feneryolu-Kadikoy
Istanbul
Turkey
Email Email Berrak Banu Tarim

About Berrak Banu Tarim

Berrak Banu TARIM
Access Consciousness® Sertifikalı Eğitmeni
Access Consciousness The Bars® Eğitmeni
Access Consciousness Beden Prosesleri™ Eğitmeni
Access Consciousness Kendin Ol™ Sertifikalı Eğitmeni
Sizin İçin Doğru Beden Eğitmeni™ – Başlangıç
İşin Neşesi Eğitmeni™

Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, mastırını İngiltere’de Salford Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 7 yıl boyunca çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra; 2008 yılında Reiki ile başlayan kişisel gelişim alanındaki yolculuğu beden, ruh ve zihin bütünlüğüyle ilgili holistik çalışmalara ilgisini arttırmıştır.

Yaptığı araştırmalar sonucunda Dönüşümsel Nefes ile tanışmasıyla, yaşamındaki değişimler devam ederken; Access Consciousness ile bilinçli ve an’da yaşamanın önemini deneyimlemiştir. Bu deneyimlerle birlikte; yaşamımı ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için neyi algılayabilirim, bilebilirim ve olabilirim sorusundan yola çıkarak; yurtiçi ve yurtdışındaki sayısız eğitimlerle Dönüşümsel Nefes terapisti, Access Consciousness Eğitmeni, Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni, Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti & Eğitmeni olmuştur.

Kendisindeki bu değişimleri, danışanlarının da yaşaması ve onların da kendi yaşamlarında daha fazla berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmaları için eğitimler, seminerler ve seanslar vermeye devam etmektedir.

Classes

Berrak Banu Tarim's current class listing.

No matching classes found
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore