FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Margaritta Erikson

Contact Details

Details

Name: Margaritta Erikson
Certification: Bars Facilitator
Phone: +372 5627 0777
Location: Pärnu mnt 139C III korrus
Tallinn
Estonia
Email Email Margaritta Erikson

About Margaritta Erikson

Tere kallis uudistaja!

Kes ma olen?
Enne seda, kui leidsin enda jaoks Access Consciousness’i® olin katsetanud oma võimekust erinevatel aladel olles klienditeenindaja, juht, koolitaja, õpetaja, treener. Olen alati tundnud huvi psühholoogia, filosoofia ja andragoogika vastu. Mind köidab töö inimestega ning Access Consciousness® kehatehnikate ja Access Bars'i® vahendajana olen leidnud endale kõige meelepärasema viisi selleks. Tehes Access’i seansse ja koolitusi minu sisemised veendumused ja väärtused ühtivad minu tööga. Ning see loob minu ellu rohkem kergust ja rõõmu.

Miks ma valisin Access’i ?

Peale oma esimese lapse sündi, siis kui tekkis aeg ja ruum, et näha seda, mis tegelikult minu elus toimub ja soovides seda muuta, ma hakkasin otsima vahendeid ja infot. Alusasin V. Megre raamatutega sarjast „Venemaa helisevad seedrid“, siis Luule Viilma raamatud, siis homöopaatia kodukasutajale, siis enesearengu kursused ja terapeudi külastamine, kes aitas mul endas selgust saada. Kõik see aitas mind mingil määral, aga tundsin, et midagi veel peab olema võimalik. Ja siis kevadel 2012 kirjutas imeline Agne Guthan, et ta on selgeks saanud ühe toreda vahendi, mis on Access Bars. Barsi kirjeldusest ma tundsin ära, et see ongi see, mis aitab mind edasi. Ja nii oligi. Detsembris 2012 osalesin esimesel Barsi koolitusel, peale mida on minu elu ja mina tohutult muutunud. Aitäh Agnele. Minu vanem laps, kes oli siis 3. aastane, ütles mulle 2 päeva peale koolitust: „uus emme!“.

Mida ma pakun?

Olen läbinud lisaks Bars’ile ka mitmeid edasijõudnute koolitusi (Baastase, Tase 1, 2 ja 3, ESB, 3-päevane kehaklass, jne.) ning suurima heameelega vahendan erasessioonidel erinevaid kehaprotsesse, lisaks Barsile. Kokku üle 50 erineva protsessi. Kui sul on mured tervisega, kehaga, mõtetega, siis ma küsin sinu kehalt, mis on talle kõige panustavam. Aga võid tulla ka kindla sooviga saada näiteks: Acces Bars (segavate ja piiravate mõtete, emotsioonide, uskumuste kustutamine); Access Facelift (naha tervisliku seisundi parandamine ja vananemisega seotud ilmingute kaotamine); immuunsüsteemi tugevdamine; erinevate valude kaotamine; silmanägemise parandamine; armide tervendamine; hammaste tugevdamine.
Ma viin läbi Access Bars ja kehaprotsesside koolitusi. Access Bars koolitus on ühepäevane ja kehaprotsesside koolitused on 3-4 tunnised, mida läbides saab õpitud protsessi praktikuks ning õiguse teha sessioone oma lähedastele ja klientidele ning loomulikult ka endale.

Kus ma tegutsen?

Minu kasutuses on armas teraapiakabinet Sisemise Tasakaalu Terveduskeskuses, Pärnu mnt 139c, Tallinn. Täpsem info: www.siseminetasakaal.ee.


Kui tunned kergust ja inspiratsiooni, siis võta minuga ühendust!
Kui sul on küsimusi, siis võta minuga ühendist!

Tänulikkusega,

Kerguse, rõõmu ja hiilgusega,
Margaritta Erikson
Access Bars sertifitseeritud vahendaja
Access kehaprotsesside sertifitseeritud vahendaja
Tel. 5627 0777
http://www.siseminetasakaal.ee/accessi-tehnikad

Classes

Margaritta Erikson's current class listing.

Scheduled Classes

Class Name

Date

Location

Facilitator

Access Bars® Gifting & Receiving 3/Apr/2017 Tallinn, Estonia Margaritta Erikson
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore