FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Kerti Kass

Contact Details

Details

Name: Kerti Kass
Certification: Bars Facilitator
Phone: +372 56 354 666
Location:
Estonia
Email Email Kerti Kass

About Kerti Kass

Pärast tutvumist Access Consciousnessi poolt pakutavate tööriistade ja kehaprotsessidega vahendan neid ka teistele nii koolitaja kui praktikuna.

Minu vahendusel on võimalik kogeda:

Access Barsi ja teisi kehaprotsesse, mis võimaldavad sul muuta kinnistunud mõttemustreid, mis takistavad muutuste loomist. Need kohad, mis ei lase sul näha seda, mis veel on võimalik?

Energeetilise olemise sünteesi(ESB) protsesse, mis võimaldavad sul küsida kõike ja pärast seanssi on loodud uus pinnas, kust sa saad seda luua ja vastvõtta.

Võimaluste sümfoonia(SOP) seansid, mis avavad sind uutele võimalustele, lahustades takistused, mis on sageli meie endi jaoks nähtamatud, aga energeetiliselt olemas nagu gravitatsioon.

Access Energeetiline Facelift - seanss, mis muudab vananemismustreid sinu kehas.

MTVSS - kehaprotsess, mis muudab sinu keha jäljendi, vabanedes erinevatest haigus ja jäljendamis mustritest, mis kehadele ei panusta.

Kui sa tead kedagi, kes soovib teada, mida ta teab võta minuga ühendust
Kerti Kass, 56 354 666Kuidas ma selle leidsin...
Ma esitasin õrna küsimuse ja avasin ajakirja ning mulle vaatas vastu " Kuidas saada endaks ja muuta maailma?" raamat autoriks dr. Dain Heer.
Paar päeva hiljem toimus Eestis raamatuesitlus koos dr. Dain Heeriga ja ühepäevane " Kuidas saada endaks ja muuta maailma? klass.

Kolm nädalat hiljem ma sukeldusin, janunedes selle kerguse järgi, nautides seda töökust otsides iga võimalikku tööriista ja vahendit, et luua muutust.

Minu teadmine, tajumine, olemine ja vastuvõtmine hakkas samm sammult avanema. See maailm mis ma teadsin, et on võimalik avaneb iga küsimusega mida küsin, iga vastuvõtmisega, millesse ma ennast avan.

Minu ellu on tulnud sellest päevast palju teadmisi, asju millest mul varem aimugi ei olnud.

ja ma olen jõudnud hetke, kus kõige haavatavamad kohad on vastuvõetavad ja lubatud ja ma olen endiselt teel ..

Kust Sa saad teada mida Sa tead? Tule Accessi

Classes

Kerti Kass's current class listing.

No matching classes found
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore