FaceBook Twitter WordPress YouTube Pinterest

Jolanta Swietorzecka

Contact Details

Details

Name: Jolanta Swietorzecka
Certification: Practitioner
Phone: 561 504 9652
Location:
Boca Raton
Florida
USA/POLAND/ WORLD
Email Email Jolanta Swietorzecka

About Jolanta Swietorzecka

Jolanta says- Access has changed MY LIFE !!! Hmm??? Wait a second .. that is not true, I changed MY LIFE - Access has given me the tools that enabled me to make that change happen with total ease !! I can't say I had a bad life before, but neither I can say that I truly felt happy about it. NOW I enjoy every minute of it and I keep asking HOW DOES IT GET ANY BETTER THAN THIS ??(maybe one day I'll write a whole story)
If you think you got it all, wait until you find out that there is a lot more, and more, and still even more to have, be, create, and generate for you and your life. If you would like to know more, please feel free to call me, email me and I will be more than happy to answer any questions about access classes, private sessions you may like to experience. What do you have to loose ???


Jolanta Swietorzecka CFMW, was born in Soviet occupied Poland and immigrated to the United States in 1991. Her interest in the science of the holistic arts, cosmetology and work as an esthetician has prompted her to seek new ways of healing bodies and caring for herself. In 2002, she was introduced to Access Consciousness and her life changed. She became happier, healthier, more peaceful, more creative and younger looking. Studying with the founder of Access Consciousness, Gary M. Douglas, and seeing firsthand the phenomenal results of self-healing, has inspired her to become an Access facilitator and assist others to heal and transform.

In 2006, Jolanta met Dr. Harold Bafitiis, a local plastic surgeon, and introduced him to the phenomenal tools of Access. Suddenly the idea of bringing healing energy into the operating room entered her awareness, so she asked Dr. Bafitis if that would be possible. Dr. Bafitis agreed and Jolanta performed her very first healing energy session on a patient while they were being operated on. The results exceed their greatest expectations and just like that Access Instant Healing was born. Since then Jolanta has appeared on South Florida's Channel 5 TV News and her work has been endorsed by Columbia Hospital in West Palm Beach.


As seen on TV, Channel 5 Palm Beach News,

-----------------------------------------------------------------------------------------
FOR MORE INFORMATION ABOUT Access Instant Healing PLEASE VISIT www.AccessInstantHealing.com

To read an article by A. Michael Baldwin about Jolanta --> please copy and paste this link--> http://www.spatrends.com/attachments/392.pdfALL of LIFE comes to ME with EASE and JOY and GLORY

************************************************************************************************

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Czy ktos z Was lub waszych znajomych probowal bez rezultatu zmienic cos w swoim zyciu ?? Czy ktos cierpi na DEPRESJE, BEZSENNOSC, STRES, BRAK ENERGII, DOLEGLIWOSCI CIALA, BRAK WIARY W SIEBIE? A MOZE TAK PO PROSTU CHCIALBY ODKRYC INNE MOZLIWOSCI ZYCIA ?? Cokolwiek to jest to ja dzisiaj juz wiem ze istnieje z tego wyjscie. Skad wiem.... gdyz sama wlasnie tego doswiadczylam. Access, potrafi dokonać błyskawicznych zmian w życiu każdego człowieka. Niezależnie, czy chodzi o rodzinę, związek, pieniądze, seks, prace, szkołę, fizyczna czy emocjonalna traumę, wagę ciała i nawyki; mówiąc inaczej, nie ma takiego aspektu życia, którego nie można by było zmienić czy ulepszyć, jeżeli jesteś otwarty na zmiany.

Jezeli myslisz, ze masz juz wszystko, to moge Cie tutaj zaskoczyc, ze jest jeszcze wiecej wiecej wiecej co bys mogl mogla miec,wykreowac, odkryc o sobie, swoim ciele, o NIEOGRANICZONYCH MOZLIWOSCIAC ZYCIA TUTAJ, KTORE WSZYSCY MAMY, lecz nie zawsze wiemy jak do konca z nich korzystac. Nie wazne jak sie czujesz, gdzie w swoim zyciu dzisiaj Jestes, lecz wazne czy chcialbys chcialabys poczuc sie jeszcze lepiej i zobaczyc gdzie mozesz jeszcze Byc ??? Czy jestes w stanie chciec wiecej od zycia? Wiecej szczescia? Wiecej latwosci? Jezeli Cie to interesuje to ZAPRASZAM na najdziwniejsze, niespotykane, nadzwyczajne doswiadczenie z Access Consciousness, z ktorym napewno jeszcze sie nie spotkaliscie. ZAPRASZAM DO DOSTEPU DO NIEOGRANICZONYCH MOZLIWOSCI TWOJEGO ZYCIA.

Celem "Dostępu-Access" jest „ wykorzenienie” zaprogramowanych założeń, idei, wzorcow, ktore wplywaja nie tylko na nas, nasze zycie ale rowniez nasze cialo. Tworzą iluzje tego jak powinno wygladac nasze zycie, iluzje ze nie mamy wyboru, a tym samym ograniczaja nasza percepcje zobaczenia co tak naprawde jest mozliwe i ze WSZYSTKO jest mozliwe.

Metoda i narzędzia Dostępu-Access są bardzo proste i praktyczne w użyciu. Są one tak skonstruowane, abyś z łatwością mógł zlikwidować tak dużo energetychnych blokad, na ile jest to tylko możliwe ale ile ich sie pozbedziesz to będzie zależało od tego na ile jesteś otwarty i na co jesteś gotowy aby zmienić. Jest to okazja abyś mógł zmienić swoje życie na dużo lepsze.
"Dostęp-Access" nie twierdzi , że jest „ jedyny sposobem”. Jego celem jest umocnienie w ludziach poczucia pewności siebie, pewnosci tego, ze co widzą, jak to widzą, odbierają, bez wzgledu na opinie innych osob, zawsze bedą wiedzieli co jest ich prawdą. Dostęp-Access daje „narzędzia”, które umożliwiają ten cel osiągnąć- świadomość, że TY juz tak na prawde wiesz o wiele wiecej niz do tej pory myslales.
Czego możesz spodziewać się po zastosowaniu Dostępu-Access? Ostateczny rezultat zależy wyłącznie od Ciebie. To Ty kreujesz bałagan, który nazywasz swoim życiem i TYLKO TY jesteś w stanie go zmienić. Dostęp-Access może wspomóc Cię osiągnąć Twój cel – jakikolwiek on jest.Z LEKKOSCIA RADOSCIA I GLORIA

Jolanta świętorzecka

Powyzej zamieszczony jest krotki wywiad w lokalnej telewizji o stosowaniu energii access przy operacjach. Zapraszam rowniez do odwiedzenia mojej strony www.AccessInstantHealing.com
Classes

Jolanta Swietorzecka's current class listing.

No matching classes found
Consciousness includes everything & judges nothing
What's New!
Twitter
Explore