Clarity Night


Have you noticed that your life is not yet what you would like to be? Do you know that more is possible?

What if the things that are limiting you could be unlocked and changed much more easily than you’ve imagined?

During this event, an Access Consciousness® Certified Facilitator will assist you in finding more clarity and ‘clearing’ specific areas of your life using the tools, techniques and processes of Access Consciousness®. Explore areas such as body, health, weight, sex and relationship, money, family, anxiety, stress and so much more.

This is about empowering you to know that you know; about you knowing what’s true and what works for you. What if you are more aware than you’ve acknowledged?  

Please see below or message the host for specific details about the topic of this particular class.


Receiving from Men

İster ailemiz ister iş hayatımız isterse tanımadığımız sokaktan geçenler olsun erkeklerle daha neşeli, keyifli, eğlenceli, birlik içinde, nazik, onurlandıran ilişkiler yaşayacağımız bir gelecek için şimdi onları ne kadar alıp kabul etmeye gönüllü olabiliriz?

Access Consciousness araçlarını kullanarak kolaylıkla ve neşeyle bakış açılarınızı, yargılarınızı ve yaklaşımlarınızı keşfederek değiştirip dönüştürebileceğiniz bu muhteşem akşamda bizlerle oynamak ister miydiniz?

Eğer bize şahsen katılacaksanız lütfen kayıt sayfasındaki KİŞİSEL KATILIM seçeneğini ve eğer çevrimiçi katılacaksanız ÇEVRİMİÇİ KATILIM seçeneğini kullanarak kayıt olunuz.

Kayıt olduğunuzda tüm detaylar e-posta adresinize gönderilecektir.

Şükranlarımızla,

Fatma Albrecht   &   Tuğba Oksal

Access Consciousness Sertifikalı Kolaylaştırıcıları

+ 49 1515 2110646         +90 533 768 0101 
info@fatmaalbrect.com   tugbaoksal@hotmail.com