Body Process Class


Eradication and Dilution of all Emotional Intensities and Restoration of the Joy of Embodiment

This process is not being explained so your body can experience the energy in class


Magnetic Attraction To The Repulsion Of All Generative Sexual Energies and Restoration Of All Generative Sexual Energies Embodied

This process seems to unlock programming within the body, which compels us to be attracted to people who look good but are not actually nurturing for us or our body.

Your body keeps being attracted to people who are not nurturing to it, which eliminates the ability to see the future, because you have cut off all receiving in order to have that which is not expansive for you and your body. Perceiving the future and results of choices which are made seems to be more available to people when this process has been run. This seem to apply to ALL areas of future.

Máte někde hluboko uvnitř, máte podezření, že pro své tělo a svůj život můžete mít více lehkosti a radosti?

Tělesné procesy od Access Consciousness jsou pro vaše tělo úžasné, což má možnost ochutnat jen hrstka lidí naší planetě!!

Nabízím vám třídu 2 tělesných procesů na toto téma v Českých Budějovicích - první bude od 10:00 do 13:00 a druhá od 14:30 do 17:30.
Připojte se k jednomu nebo oběma 😉
Třída je certifikována a na konci dne obdržíte certifikát, který vám umožní dávat procesy klientům, přátelům a rodině!

Názvy procesů:
1. Výzkum a vývoj veškerých emocionálních intenzit a obnovení radosti ztělesnění

2. Magnetická přitažlivost k odpuzování všech generativních sexuálních energií a navrácení všech genových sexuálních energií ztělesněných

Zaregistrujte prosím počet míst je omezený, dejte nám prosím vědět, že tam budete a my vám můžeme zaslat informace o tom, jak platit.

Dotazy pište na: accessmichaela@email.cz

Fiona a Míša