The Foundation


What if it’s possible to change anything? What if you know something that no one else knows? What if now is the time to express and choose everything you came here to be? 

 

*Our videos are subtitled in several languages. Click settings in the lower right corner of the video to turn them on and to select a language.

The Foundation class is designed to empower you to change anything and everything you’d like to change in your life. You will be given a whole toolbox that will allow you to break apart the foundation of limitation that we so often function from and build a new foundation, one of limitless possibility so that you can begin to create the life you truly desire.

What do you desire? What would you like to be different? Would you like more joy? More fun? More ease? Would you like to wake up in the morning with a sense of gratitude... happy to be on the planet?

Whatever it is for you, it is possible. Thousands of people around the world have created the life they desire by using the simple and pragmatic tools of Access Consciousness® that you will be introduced to in the Foundation class.

Everything can change. Anything is possible. The question is, will you choose it?


Prerequisites 

Access Bars® with any facilitator
 

Pricing

Global pricing and Age pricing applies.
Your individual and applied pricing can be seen under Billing & Payments after registering.


Foundation with Alen in Trenčin

Boli by ste ochotní sa na svet začať pozerať inými očami?
Čo je to, o čom ste vždy vedeli, že je možné, no na pohľad ste to neboli schopní dosiahnuť?
Pozývame vás na 4 dni zmeny vašej reality, a to od úplných základov. Boli by ste ochotní umožniť vám a vášmu telu takú zmenu? Akoby mohol vyzerať váš život o päť rokov, ak si tento kurz vyberiete?
Váš mozog už teraz nechápe? To je dobre...a čo ďalšie je možné počas štyroch dní verbálnych a telesných procesov, kedy spolu s Alenom Kasumovićom budeme prechádzať cez rôzne témy vo vašom živote, tejto reality, aj za jej hranicami?

Foundation kurz je mimo iné predpokladom pre ďalšie pokročilé kurzy Access Consciousness.

Alen Kasumović je certifikovaným facilitátorom Access Consciousness, umelcom a prekladateľom, ktorý sa narodil v Chorvátsku. Je bytosťou stelesňujúcou možnosti za hranicami uhlov pohľadu o telesných postihnutiach. Jeho facilitáciu ako aj priestor láskavosti a dovolenia, ktorým je, stojí za to zažiť na vlastnej koži.

Dátum: 30.1.-2.2. 2020

Kontakt: accesstrencin@gmail.com


Organizátori:
Erika Krátka Vrzoňová +421 918 980 455
Majo Krátky +421 918 474 773
Terezka Dobrotová +421 908 202 409