Sex Beyond Judgement


Sex is one of the most judged activities on our planet.

The purpose of this class is to start to unravel those judgements, to release those places where we make ourselves wrong, leaving us free to simply enjoy our bodies.


Prerequisites:

None

Pricing:

Your individual and applied pricing can be seen under Billing & Payments after registering. 

 

Sex za hranicemi posudzovania

Sex je jednou z najviac súdených oblastí tejto planéty. Je to jednou z vecí, kde dostávame najviac zmiešané informácie - sex je zlý, nesprávny, špinavý, si príliš mladý/á, nemysli na to ešte, nedotýkaj sa toho, nie je to pre teba!


Je to tiež jednou z vecí, kde máme najmenej informácií, keď ich najviac potrebujeme. Odchádzame zo škôl so znalosťami o histórii a cicavcoch - bez dostatočnej znalosti o našom vlastnom tele a o tele človeka, s ktorým budeme mať sex.


Niet divu, že naše skúsenosti so sexom môžu byť mätúce a plné ťažkostí a úzkosti. Bez ohľadu na náš vek a skúsenosti môže byť stále ťažké nájsť informácie, ktoré potrebujeme na zmenu tohto stavu. Nie len toho, čo je za sex považované touto spoločnosťou.


Čo ak SEX je omnoho viac? Čo ak pri dovolení si sexuality a sexuálnej energie môžeme tvoriť úplne iný život, vzťahy, biznis, čokoľvek, po čom túžime? Čo by ste si priali zmeniť vo vašich vzťahoch, vzťahu k sebe a svojmu telu? Čo ak to môžete teraz vešetko zmeniť s ľahkosťou a hravosťou pomocou nástrojov Access Consciousness®?


Účelom tejto triedy je rozpúšťať súdy, uvoľňovať priestor, v ktorom sa my sami odsudzujume za zlých.
Je to priestor, kde môžeme slobodne hovoriť bez toho, aby nás niekto súdil. Každý má možnosť priniesť vlastné témy, otázky, či skúsenosti, ktoré môžeme spoločne vyčistiť a uvoľniť.


Ja, Fiona, som facilitátorkou Access Consciousness a Sexological Bodyworker. Tento večer využijeme obe modality. Sexological Bodywork mi poskytlo informácie o sexe a tele, informácie o tom, kde sa obvykle obmedzujeme - a úžasné, dynamické nástroje Access Consciousness nám umožnia všetko vyčistiť a rozpustiť a užiť si naše telá a sex viac, ako nám bolo povedané, že je možné.


Toto všetko pre mňa prináša - potešenie, radosť a ľahkosť, ktoré presahujú to, čo som považovala za možné - rada by som s vami tieto informácie a prístup zdieľala.