Zuzana Stepankova


Zuzana Stepankova

Zuzana Stepankova

 ...."The day I joined my first Access Bars® class was amazing, I just knew I had to be there and do it. Have you had moments in your life like this? I received two session and I gave two session with guidance of trained Bars Facilitator and more than that. I am now a trained Access Consciousness® Bars Facilitator and Practitioner giving Bars® to my friends and my family and paying clients and facilitate Access Bars® Classes. I can offer private sessions with some of amazing Body processes, which is really break through for me as I have got positive feedback and it is always relaxing and healing experience for everybody. I just know Bars® and other  Access Consciousness® modalities really work....

 ...."Mohu upřímně říci, že den mého seznámeni s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila....Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více než to. Nyní jsem Access Consciousness® Bars facilitator  a terapeut poskytující  tuto terapii své rodině, přatelům a klientům a jsem lektorkou kurzů Access Bars®.  Mohu také nabídnout terapii některých úžasných  "Tělesných procesů", což je další z mnoha modalit, které Access Consciousness® nabízí. Prostě vím, Access Consciousness® opravdu funguje.....

Zuzana lives  in a beautiful Dorset UK town Christchurch and as she comes from the Czech Republic, it is never to far to get back home any time, so she travels often to see her nearest there. Zuzana attended her first Bars® class in May 2016. Her background as a Health Care Assistant working in a residential home for people with various health conditions including physical or mental impairment and previous massage training gave her a picture of what she would like to do and started to discover huge vital possibilities Access Consciousness® could have for everybody.

Zuzana said: "I just knew I had to be there and do it. Have you had moments in your life like this? The day I joined my first Access Bars® class was amazing. I received two session and I gave two session with guidance of trained Bars Facilitator and more than that. I am now a trained Access Consciousness® Bars Facilitator and Practitioner giving Bars® to my friends and my family and paying clients and facilitate Access Bars® Classes.  I can offer private sessions with some of amazing Body processes,  which is really break through for me as I have got positive feedback and it is always relaxing and healing experience for everybody. I just know all Access Consciousness® really works.

I now get my Bars® run regularly and experience more of a lightness of me and an ease with my being every time,  I have a kindness and caring for me now that I didn't have before. How does it get any better than this? Let's chat about changing the consciousness of you, your being and this beautiful planet, where I look forward to connecting with you very soon.

With ease, joy, sparkles and gratitude for each and everyone of you."

-----------------------------
CZ

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?
Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness® - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možností v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje!
Access Consciousness® Bars Facilitator Zuzana Štěpánková absolvovala svůj první kurz Access Bars® v květnu 2016 v UK. Zuzana má zkušenosti z práce v ošetrovatelství a v rehabilitaci  a jejími klienty jsou lidé s různým zdravotním stavem  včetně fyzického nebo duševního postižení.  Tato práce v kombinaci s kvalifikací maséra Relaxační a sportovní masáže ji přiměla k tomu, aby si utvořila názor na to, čeho chce dosáhnout a začala objevovat obrovské a zásadní možnosti Access Consciousness®.

Zuzana, která pochází z České republiky a působí jak v krásném přímořském městě Christchurch v Dorsetu, UK tak  ve své vlasti říká: "Mohu upřímně říci, že den mého seznámení s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila. Zdravotní problémy mě v minulosti vedly k různým alternativním metodám, jako je např. nutriční terapie, meditace nebo jóga. V kurzech, které jsem absolvovala, jsem hledala pomoc a radu od mnoha terapeutů ve snaze zlepšit své zdraví a být fit."

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky
uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.
Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život"). Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Zuzana říká: "Každý z nás má na světě svůj jedinečný úkol. Každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Mám licenci poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Tělesné procesy a Verbální terapie. Mám radost, že mohu prakticky vyučovat tuto techniku a každý nový terapeut Access Bars® a jeho pokrok a úspěchy mě těší. Sdílení toho, co vím je mým hlavním cílem a umožnění lidem zlepšit přístup k vědomí a jejich bytosti je jedním z mých největších přání. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak vnímat  a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt vašeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet."

Stejně jako Access Consciousness® Bars®  terapii, Zuzana nabízí také řadu kurzů, včetně seznamovacích, který je ideální pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco více o Access Consciousness® a jak to může změnit váš život. Zuzana říká: "Kurzy, které spolupořádám jsou natolik úspěšné, že plánujeme další. Jsem ráda, že se  na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc!"
Informace o Access Consciousness v češtině a kurzech Access Bars® ze Zuzanou v České republice najdete na http://accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz a lze se přihlásit  e-mailem, který je uveden u každého kurzu. 

Co jestě je možné vytvořit? Radostně a lehce s vděčností ke každému z Vás! 

 

!!! Článek o Access Consciousness®, Bars® a dalších processes!!!

 

VNÍMÁNÍ PROSTORU A MOŽNOSTÍ

7. března 2018

Zuzana Štěpánková BF

 

Dnešní téma: Access Consciousness® nejsou jen Access Bars®


Co je to, o čem jsme vždy věděli, že je možné a nikdy jsme to nebyli schopni najít?

 

ACCESS CONSCIOUSNESS® - "Přístup k vědomí", jehož zakladatelem je Gary Douglas a nejbližším spolupracovníkem Dr. Dain Heer je světové hnutí, vytvářené každým, kdo se k němu přidá. Počet zemí, ve kterých je "Access" zastoupen v celosvětovém měřítku v posledních dvou letech rapidně vzrostl ze 40 na 173 a každý jednotlivý facilitátor nebo terapeut je jeho součástí. Hlavním cílem Access je vytvořit svět vědomí a jednoty, kde všechno existuje a nic není odsuzováno.

Co kdybychom mohli vyléčit ty oblasti našeho života, které pro nás nefungují tak, že fungovat začnou a přinesli více radosti, výběru a vědomí tělesné schránce, životu a a životnímu stylu? Jak se naučit žít život bez stresu a těžkostí?

ACCESS BARS® je prvním certifikovaným kurzem v Access Consciousness® a mnozí z Vás, kteří jste se už buďto s terapií Access Bars® nebo s kurzem, kde se lze lehce a snadno Bars® naučit setkali víte, či tušíte, že tímto kurzem to teprve začíná a otevře se před Vámi nekonečno možností a dalších výběrů.

Co je to Access Bars?

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je "uvězněn" v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat - prostor BÝT SÁM SEBOU.

Jak probíhá kurz Access Bars® ?

Kurz je celodenní a Access Bars® se naučíte snadno a lehce. Dostanete všechny potřebné informace k tomu, abyste byli schopni provádět terapii Access Bars® pro klienty i pro sebe. Jak by to mohlo být jestě lepší?

Access® zahrnuje kromě Access Bars®, mnoho dalších modalit a procesů. Jedním z úžasných nástrojů Access Consciousness® jsou tzv. Tělesné procesy (v Angličtině Access Consciousness® Body Processes).

Co jsou Access Consciousness® terapie tělesných procesů?

Jaký vztah máme se svým tělem? Jak jiní bychom si představovali být? Co když tyto procesy mohou ovlivnit tvořivé vědomí těla a uvolnit prostor k nastartování přirozených uzdravovacích procesů v těle, tzn. aby si tělo samo pomohlo vyléčit se? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?
Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla klienta a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Jak terapie Access Consciousness tělesných procesů probíhá?

Každé sezení začíná úvodním rozhovorem o tom, proč je terapie požadována. Potom terapeut pokládá různé otázky, aby se společně s klientem dobrali energetického základu potíží a bloků.
Klient, který o těchto procesech už ví něco více je schopen vybrat si ten, u kterého vnímá, že by mohl být prospěšný pro jeho tělo, nebo na základě toho, co vyplynulo z předchozí konzultace, vybere proces, který by byl pro klienta přínosný sám terapeut. L
Terapie pak probíhá tak, že si klient lehne úplně oblečen na masážní lehátko a to na břicho, na záda nebo na bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde se uvolňuje energie. Terapeut se vždy ujistí, jestli je pozice klientovi pohodlná.
Vlastní terapie je pak prováděna postupným opatrným přikládáním rukou terapeuta na tělo klienta a přesunováním do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici.
Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.
Zde jsou jako příklad uvedeny některé z procesů:

zlepšení funkce imunitního systému, nalezení nebo znovuobjevení radosti ze života
korekce zraku, odvrácení stárnutí organismu, energický facelift, energickým uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání a nebo uvolňování kalcifikace těla.

Jak dlouho terapie trvá?

Terapie Access Consciousness® tělesného procesu obvykle trvá 90 minut při osobní terapii.

Může to být provedeno na dálku?

Tyto energie lze spustit na dálku, protože se jedná o energii, která je nezávislá na času a prostoru. Access Consciousness® společnost je ale toho názoru, že naše tělo také přijímá hodně opravdovým fyzickým kontaktem. Takže, ačkoliv energie lze spustit dynamicky na dálku, tato on-line nebo telefonická terapie není součástí Access Consciousness oficiálního pojetí. 

V rámci kurzu Foundation Access Consciousness® je začleněno také několik účinných tělesných procesů, které po absolvování kurzu můžete poskytovat svým klientům. Jak by to mohlo být jestě lepší?

"Biomimetic and Biomimetric Mimicry" - tělesný proces

Tento proces začne vytěsňovat bolesti, cesty a realitu, které nejsou Vaše. Začnete vytvářet život, který si přejete. Pro odemknutí "Biomimetic Mimicry" tento proces vyžaduje sérii několika sezení.

"MTVSS tělesný proces" ( Molecular Terminal Valance Sloughing System) - zlepšuje funkce imunitního systému, funkcí individuálních orgánů (např. trávícího systému) a celého těla.

"Celular memory"
zbavuje buňky paměti traumat, jizev, a je také úžasně účinný pro zvírata.

Molecular De-manifestation and De-molecular manifestation - Opravdové kouzlo života je schopnost cokoliv změnit a transformovat. 


Zajímáte-li se o Access Consciousness® a úspěšně projedete prvními kurzy Access Bars® a Foundation (nyní 4 denní kurz, kde si máte možnost osvojit mnoho verbálních nástrojů a také několik tělesných procesů), Váš pohled na svět a naši realitu se může neuvěřitelně změnit. Jedna jediná terapie Access Bars® Vám může, jak říká s úsměvem Gary Douglas, změnit život. Přesně cituji: " V nejlepším případě jste měli nejúžasnější masáž ve svém životě a v nejhorším případě se vám změní život" nebo je to naopak?

Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost, výběr a možnosti. Zní to krásně, jenže někdy to znamená, že se rozloučíte také s tím co Vám přestává sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené práce, která Vás vyčerpává a nebo partnerských a přátelských vztahů, které stojí v cestě Vašemu osobnímu rozvoji. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést ke konečnému zbavení se daného problému.

Takže pokud toužíte zůstat tam, kde jste, je na místě opatrnost a vy do Access® rozhodně nechoďte, pravděpodobně to není pro Vás. Pokud jste to právě vy, kdo vnímáte volání své duše a máte zájem na zachování lidského rodu a naší planety Země, nebo byste rádi vyřešili něco, co Vás v životě omezuje, jste tu dobře a Access Consciousness® a jeho první kurz Acces Bars® může být vaší cestou. Celý vesmír se pro Vás otevře a začne Vám pomáhat! A vlastně, není to jinak? Co když Vy se konečně stanete svým vlastním vesmírem, nekonečnou, svobodnou, šťastnou a nezávislou bytostí, která je tou hybnou a účinnou silou a přetváří svoji - naši realitu a činí tento svět lepším místem.

 

Zuzana Štěpánková, Access Consciousness® Bars Facilitator

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čerpáno z vlastních poznatků a zkušeností s modalitami Access Consciousness® a tak...., odborná podpora a více info na: http://www.accessconsciousness.com/
Tento článek je možné volně šířit na sociálních sítích s uvedením autora a tímto odkazem.
http://accesszuzanagaia.simpl.com
http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/
7. března 2018
© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

{{showBio2?"Read Less":"Read More"}} View All Upcoming Classes

Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


Do you remember the last moment in your life when you were totally relaxed and nurtured and cared for? Or has it been a little too long since you received healing and kindness without any judgment of your body or your being? An Invitation from Access Consciousness founder, Gary Douglas and co-founder Dr. Dain Heer

“A question empowers. The purpose of asking a question, is not to get an answer, but to give you an awareness.””

- Gary Douglas

My Classes

Access Bars Class

The Access Bars are the very core and foundation of Access Consciousness. It can be the starting point of a great adventure and it can be something you add to your life that will assist you in creating a greater ease with everything. The Bars are 32 bars of energy that run through and around your head that connect to different aspects of your life. Touch one Bar and you begin to clear away the energy locked up in that area or aspect of your life just by touching it.

Access Bars Gifting & Receiving

Gifting and receiving Access Bars® is an incredibly nurturing and kind process for you and your body. You begin to open the doors to oneness – where everything exists without judgment. In a Bars Gifting & Receiving you will be able to trade bars with other bars practitioners in your area.  It’s a great way to get your bars run regularly!

Access Consciousness® at Expos

Visit an Access Consciousness® stand at a local Expo and you will find people who are using the tools, techniques and philosophy's of Access Consciousness® to change their lives.