Kaidi Karilaid

Kaidi Karilaid


KAIDI KARILAID  is an Access Consciousness Miracle Worker (ACMW) and Certified Facilitator, Body process Facilitator, Access Energetic Facelift Facilitator in Estonia and in the world. She facilitates different kind of Access classes and offers private sessions inspiring hundreds of people to know who they really are, to know that they already know, empowering them to use their own magical power, and encourages people to use their self-healing power. She has amazing capacity with bodies and energies. What contribution can she be for you and for your body? 

Thank You for being You 

 

Kaidi  Karilaid 

Access Consciousness® Certified Facilitator

Access Consciousness® Body Process Facilitator

Access Consciousness® Facelift Faclitator

Being You Certified Facilitator 

Maestro

+3725299119
kaidik@gmail.com

kaidikarilaid.com

Kaidi Facebook page

 

Kaidi has worked 16 years for international global direct sales company and has led more than 9 companies with over 5000 traders in Estonia, Latvia and Lithuania.
The last 20 years has Kaidi researched and used all the self- development and healing methods and practiced even those technics wich seemed odd to create change in her personal life, business and in the whole world. She has always known that something else is possible.
In 2012 she graduated the Institute of Holistic Therapy as professional Holistic Therapist.
In the same year early Spring she started with Access Consciousness™ classes, studies and practice.


Feedback from the Classes and Privatsessions

After Access Bars session I have better realtionships with my daughter, she is calmer and she don’t get mad about trivial things anymore.
Luule

The Childs learning success is miraculously risen, he does homeworks with less time but with better results. Thank you!
K from Tallinn

It is amazingly good feeling to fell asleep with out sleeping pills over 20 years.
Silvi from Tartu

Shorlty, something is flowing and changing. Anyway something is strongly changed, and where it leads I have no idea! Thank you! And I have no longer any discomfort in heart area. Now I have pain in my shoulders like the long suffered burden is taken away.
Tiiu

Kaidi came in to my life just in the right moment – I knew that something has to changes but I didn’t know how is that possible. Many years of panic fears, heaviness and submissive life ended, Kaidi gave me the opportunity to live with ease. It’s impossible to put in the words.
Margit
...................................................................

Vaata Kaidi kodulehte kaidikarilaid.com
Samuti kõik Kaidi kursused ja sündmused https://kaidikarilaid.com/sundmuste-kalender

KAIDI KARILAID on Access Kehaprotsesside ja Bars vahendaja ja Access Energetic Facelift vahendaja Eestis. Ta juhendab kogu Eestis Access`i kursuseid ja viib läbi erasessioone inspireerides sadu inimesi olema need, kes nad tegelikult on , teadma seda, mida nad juba teavad ja aitab avada iseeennast maagilisele enesetervendamisele…

Kaidi on töötanud 16 aastat maailmas tuntud Brandis enam juhtudes enam kui 5000 inimest nende arengus
Viimased 20 aastat on Kaidi aktiivselt uurinud ja kasutanud kõiki alternatiivseid enesearengu ja tervendamise meetodeid, praktiseerinud kõige veidravamana tundunud tehnikaid, et luua muutust nii isiklikus elus, äris, kui kogu maailmas. Ta on alati teadnud, et midagi muud on võimalik.
2012. aastal lõpetas ta Holistilise Teraapia Instituudi Holitstilise terapeudi eriala. Sama aasta varakevadel alustas Access consciousness™ õpingute, kursuste ja praktikumiga


TAGASISIDE, KES ON OSALNUD KURSUSTEL VÕI ERASESSIOONIDEL.

Pärast access barsi sessiooni on mul tütrega suhted paremad, ta on justnagu rahulikum ja ei ärritu tühiste asjade peale.
Luule.

Lapsel on õppeedukus tõusnud ja imekombel peab ta ajaliselt ka vähem õppima, kergemalt läheb.Aitähh.
K Tallinnast

Kui hea tunne oli , et esimest korda peale 20. aastat sain ma ilma unerohtudeta magama jääda.
Silvi Tartust.

Ühesõnaga, midagi voolab ja muutu ja Igatahes on midagi kõvasti muutunud, ja kuhu see välja viib, pole veel teada. Aitähh Sulle!. Ja mul ei ole enam mitte mingit ebamugavustunnet südame piirkonnas. Hoopis õlad valutavad, nagu oleks kaua kantud koorem lõpuks ära võetud.
Tiiu.

Kaidi tuli minu ellu just õigel hetkel – ma teadsin, et midagi peab muutuma, aga ei teadnud, kuidas see võimalik oleks. Pikki aastaid kestnud paanilised hirmud, raskustunne ja allaheitlikkus lõppesid, kui Kaidi kinkis mulle võimaluse elada elu läbi kerguse. Seda ei olegi võimalik sõnadesse panna.
Margit

Soovitan Kaidi eraseansse soojalt- õrnade puudutuste, nakkava elurõõmu ja sõnulseletamatu hea energia abiga koged imelist jalutuskäiku iseenda sisemaailma keerukatesse käikudesse. Kui natukenegi kaasa viitsid vantsida, koged kindlasti imelist muutust nii eneses kui ka kõiges ümbritsevas. See kogemus on proovimist väärt
Ave
Ma ei tea Kaidi, mis nüüd küll juhtus, aga ma tunnen, et mul pole vähemalt 10 kg enam õlgadel….ja selleks läks vaid 1 tund aega….ja see kestab siiani…
Aare
Tema lähedalolek muudab juba maailma. Kui ta läheduses on siis valdab minda alati mingi kummaline rahu ja mul on lihtne ja kerge olla see, kes ma tegelikult olen. Ja mu puusaliiges ei valuta enam, mis oli valutanud mul viimased 5 aastat.
Ats
Kaidi on tõeline särasilm ja energiapall, kes suudab uskuma panna, et kõik muutused on võimalikud! Tema enda elu on selleks suurepärane näide ja see tõukas mind sedasama looma
Kaja

Kerguse , rõõmu ja hiilgusega

Aitähh, et oled kingitus sellele maailmale

Thank You for being You 

 

Kaidi  Karilaid 

Access Consciousness® Certified Facilitator

Access Consciousness® Body Process Facilitator

Access Consciousness® Facelift Faclitator

Maestro

Queen of possibilities

+3725299119
kaidik@gmail.com
https://kaidikarilaid.com
www.accessconsciousness.com

{{showBio2?"Read Less":"Read More"}}

Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Format
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.PopHostDisplayName}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


Mis on Access Consciousness® - see on teistsugune vaatepunkt elule. See lubab sul muuta kõike, mida sa ei ole suutnud muuta ja luua kõike, mida sa ihaldad teistsugusel ja kergemal moel. Accessi eesmärk on luua teadlik maailm ja ühtsus, kus on kõik olemas ja millelegi ei anta hinnanguid. Kas sa oled valmis laiendama oma valikute taset, mis on sulle saadaval? Oled sa vahel tundud, et selles maailmas peaks olema veel midagi võimalik, midagi teistsugust ja seda kõike peaks olema võimalik saavutada kerguse ja rõõmuga? Tere tulemast! Me ootasime Sind! Sa oled üks meie seast! Keegi, kes suudab seda maailma tõeliselt muuta, kui sa vaid annaksid endale selleks loa. Vahendan inimestele enamat teadlikkust maailmast ja piiritutest võimalikkustest, et luua omale elu, mis on elamist väärt. Being me and changing the world.

{{message}}