Margaritta Erikson


Margaritta Erikson

Margaritta Erikson

Tere kallis uudistaja!

Kes ma olen?
Enne seda, kui leidsin enda jaoks Access Consciousness’i® olin katsetanud oma võimekust erinevatel aladel olles klienditeenindaja, juht, koolitaja, õpetaja, treener. Olen alati tundnud huvi psühholoogia, filosoofia ja andragoogika vastu. Mind köidab töö inimestega ning Access Consciousness® kehatehnikate ja Access Bars'i® vahendajana olen leidnud endale kõige meelepärasema viisi selleks. Tehes Access’i seansse ja koolitusi minu sisemised veendumused ja väärtused ühtivad minu tööga. Ning see loob minu ellu rohkem kergust ja rõõmu.

 

Miks ma valisin Access’i ?

Peale oma esimese lapse sündi, siis kui tekkis aeg ja ruum, et näha seda, mis tegelikult minu elus toimub ja soovides seda muuta, ma hakkasin otsima vahendeid ja infot. Alusasin V. Megre raamatutega sarjast „Venemaa helisevad seedrid“, siis Luule Viilma raamatud, siis homöopaatia kodukasutajale, siis enesearengu kursused ja terapeudi külastamine, kes aitas mul endas selgust saada. Kõik see aitas mind mingil määral, aga tundsin, et midagi veel peab olema võimalik. Ja siis kevadel 2012 kirjutas imeline Agne Guthan, et ta on selgeks saanud ühe toreda vahendi, mis on Access Bars. Barsi kirjeldusest ma tundsin ära, et see ongi see, mis aitab mind edasi. Ja nii oligi. Detsembris 2012 osalesin esimesel Barsi koolitusel, peale mida on minu elu ja mina tohutult muutunud. Aitäh Agnele. Minu vanem laps, kes oli siis 3. aastane, ütles mulle 2 päeva peale koolitust: „uus emme!“.

Mida ma pakun?

Olen läbinud lisaks Bars’ile ka mitmeid edasijõudnute koolitusi (Baastase, Tase 1, 2 ja 3, ESB, 3-päevane kehaklass, jne.) ning suurima heameelega vahendan erasessioonidel erinevaid kehaprotsesse, lisaks Barsile. Kokku üle 50 erineva protsessi. Kui sul on mured tervisega, kehaga, mõtetega, siis ma küsin sinu kehalt, mis on talle kõige panustavam. Aga võid tulla ka kindla sooviga saada näiteks: Acces Bars (segavate ja piiravate mõtete, emotsioonide, uskumuste kustutamine); Access Facelift (naha tervisliku seisundi parandamine ja vananemisega seotud ilmingute kaotamine); immuunsüsteemi tugevdamine; erinevate valude kaotamine; silmanägemise parandamine; armide tervendamine; hammaste tugevdamine.
Ma viin läbi Access Bars ja kehaprotsesside koolitusi. Access Bars koolitus on ühepäevane ja kehaprotsesside koolitused on 3-4 tunnised, mida läbides saab õpitud protsessi praktikuks ning õiguse teha sessioone oma lähedastele ja klientidele ning loomulikult ka endale.

Kus ma tegutsen?

Minu kasutuses on armas teraapiakabinet Sisemise Tasakaalu Terveduskeskuses, Pärnu mnt 139c, Tallinn. Täpsem info: www.siseminetasakaal.ee.


Kui tunned kergust ja inspiratsiooni, siis võta minuga ühendust!
Kui sul on küsimusi, siis võta minuga ühendist!

Tänulikkusega
Margaritta Erikson
Access Bars sertifitseeritud vahendaja
Access kehaprotsesside sertifitseeritud vahendaja

{{showBio2?"Read Less":"Read More"}} View All Upcoming Classes

Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


{{message}}

My Classes

Access Bars Class

The Access Bars are the very core and foundation of Access Consciousness. It can be the starting point of a great adventure and it can be something you add to your life that will assist you in creating a greater ease with everything. The Bars are 32 bars of energy that run through and around your head that connect to different aspects of your life. Touch one Bar and you begin to clear away the energy locked up in that area or aspect of your life just by touching it.

A Taste of Access

What the bleep is Access Consciousness? Well, that is what these short classes are all about. It can be a taste of any area of Access Consciousness... Your facilitator or practitioner will go through some of the basic tools, techniques and processes allowing you to have a greater awareness of what is possible for you!

Access Bars Gifting & Receiving

Gifting and receiving Access Bars® is an incredibly nurturing and kind process for you and your body. You begin to open the doors to oneness – where everything exists without judgment. In a Bars Gifting & Receiving you will be able to trade bars with other bars practitioners in your area.  It’s a great way to get your bars run regularly!