Access 10 Emir Özgürlüğünüz için 10 Anahtar Ağu-11 Tele Seri (Access 10 Commandments - Turkish)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

10 Emir - Özgürlüğünüz için 10 Anahtar tele serisine hoş geldiniz!

Özgürlüğünüz için 10 anahtar, böylece kendinizle, yaşamınızla, realitenizle ve ötesi ile ilgili daha büyük bir farkındalığınızın olabilmesi adına size bilinç için kapasitenizi genişletmenizde yardımcı olacak bir yaşam biçimidir.

Ya eğer bir sınırlama olarak sahip olduğunuz her şey sizin sahip olduğunuz kilitleri açma kapasiteniz ise?

Not: Lütfen bu satın alma işlemini yapmadan önce Access hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun.

About the Author

Format

Price

QTY

MP3 + PDF Digital Download
Regular: USD$550.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$550.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Süre: 10 bölümlük Tele Seri

Kolaylaştırıcılar: Gary M. Douglas, Dr. Dain Heer

Format: MP3 Dijital İndirme

Ön Koşul: Yok

Access 10 Emir - Özgürlüğünüz için 10 Anahtar tele serisi nedir?

Ya eğer her zaman arzu ettiğiniz yaşamı yaratmak için kullanabileceğiniz 10 basit araç varsa? Siz gerçekten bilinçli bir dünyaya hangi katkıyı olabilirdiniz?

Sonsuz bir varlık olarak siz her zaman sorudasınızdır, asla cevapta değil. Siz sonuca vardığınızda ya da cevabı bulmaya çalıştığınızda yargıya varmanız gerekir.

– Gary M. Douglas

Ya eğer sınırlamadan tamamen özgürleşmek sizin için bir realite olabilseydi?

 

+++ +++

Bu sizin, neyin ilginç bir bakış açısı olması gerektiğine karar vermenizle ilgili değildir; bu, sahip olduğunuz her bir düşünce, his ve duygunun sadece ilginç bir bakış açısı olması ile ilgilidir, çünkü en baştan hiçbiri size ait değildir.

– Gary M. Douglas

+++ 

 

Bu eşsiz, 10 haftalık Access Consciousness'ın 10 Emri tele serisinde Gary Douglas ve Dain Heer'e katılın - onları kullanmak, onları uygulamak ve gerçekten onlar OLMAK nasıl oluyor? Bu anahtarlar Access Consciousness Foundation sınıfının tamamlayıcı bir parçasıdır ve Access Kolaylaştırıcısı olmanın bir ön koşuludurlar.

Dünya çapında binlerce kişi depresyonu, para eksikliğini, ilişki sorunlarını, beden problemlerini ve üstesinden gelinemez gibi görünen diğer pek çok durumları aşmak için bu On Anahtarı kullandılar.

Sizinle ilgili harika olan anlamadığınız şey nedir? Her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz ancak henüz elde edemediğiniz yaşamı yaratmaya başlamaya hazır mısınız?

Bunlar, size toplam özgürlüğü verecek her şeyin ve hayatta bilinçli olmanızı kolaylaştıran her şeyin anahtarlarıdırlar; başka birisinin bakış açısının veya başka bir şeyin etkisinde olmak yerine kendi hayatınızı seçmeniz için basamak taşları. Onları her zaman kullanmayı talep ettiğinizde bir var olma ve sahip olma biçimi haline gelirler. Bir realite olarak hayatın tümü bana kolaylık ve neşe ve ihtişamla gelir.
– Gary Douglas, Accss Consciousness Kurucusu

Sınıf içeriğine dahil olanlar:

  • MP3 dijital indirmeler

Teslim bilgisi:

Dosyalarınızı indirebilmeniz için siparişinizden sonra indirme talimatları ile birlikte size bir e-posta gönderilecektir. Eğer satın almadan önce oturum açarsanız indirmelerinize, hesap panonuzdaki İndirmeler'den de erişebileceksiniz.  

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn More

Dr. Dain Heer is an internationally renowned speaker and facilitator of consciousness and change. For over 20 years now, Dain has been co-creating Access Consciousness and inviting people worldwide to embrace their true greatness — people from every culture, country, age and social strata of society. Originally trained as a chiropractor, he has a completely different approach to energetic change and healing by facilitating people to tap into and recognize their own capacities, potency and knowing.

Learn More