Isin Nesesi (Joy of Business - Turkish Version)


By Simone Milasas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Ya iş yaşamın macerası ise?


E-Kitaplar:            
Rakuten Kobo                  

About the Author

Format

Price

QTY

Book
Regular: USD$25.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$25.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Ya İŞ NEŞELİ ve EĞLENCELİ olsaydı? Ya bu sizin algıladığınızdan çok daha fazlasıyla mümkünse?

Eğer işinizi neşeden yaratıyor olsaydınız – neyi seçerdiniz? Neyi değiştirirdiniz? Başarısız olamayacağınızı bilseydiniz neyi seçerdiniz? İş NEŞEDİR, iş yaratımdır, oluşturucudur. İş YAŞAMIN macerası olabilir.

Avusturalya’nın Simone Milasas’ı fark yaratan dinamik bir iş lideridir.

Simone, Access Consciousness® (www.accessconsciousness.com)’ın uluslararası koordinatörü, Good Vibes For You’nun kurucusu ve İşin Neşesini ateşleyen yaratıcı kıvılcımdır. (www.accessjoyofbusiness.com).

‘Bu kitabı okumaya BAYILDIM. Benim için çok şeyi değiştirdi. Tüm bedenimi ve varlığımı suya daldırmanın macerasını seçmek yerine, sadece bir ayak başparmağımı suya sokarak, kendimi işte nerelere sıkıştırdığımı gördüm. Ayrıca iletişim stilleri benimkinden farklı olan kişilerle nasıl iletişim kuracağımın daha fazla farkına vardım. Bu gerçekten çok büyük! Nasıl farklı şekilde iş yaptığımı ve kim ne derse desin, herşeyin mümkün olduğunu, bana hatırlattığın için Teşekkürler Simone.’ -Diva Diaz, Australia

Simone is the Worldwide Business Coordinator of Access Consciousness®, an international speaker and author of Joy of Business, Getting Out of Debt Joyfully and Relationship Are You Sure You Want One? She is an acclaimed business and life mentor, and travels the world facilitating seminars with Access Consciousness. A lady who knows how to be a woman, Simone revels in the joy of future opportunity, and knows that the prospect of possibility resides in every choice you make. You can find Simone every week on her The Choice, Change & Action Podcast available on her website and iTunes.

More about Simone here: www.simonemilasas.com