Suistimalden Sonra Yaratmak (Creating After Abuse - Turkish Version)


By Dr. Lisa Cooney

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Bu kitap size hayatla etkili bir şekilde bağlanmayı öğretecek, size insanlarla gerçek ilişkiler kurmanın, projeleri başarıyla tamamlamanın, dinginliğe ve kendi fiziksel güzelliğinizi kabul etmenin yolunu gösterecek.

 

About the Author

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: USD$25.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$25.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Sıradan bir hayatın içinde sıkışmış mı hissediyorsunuz?

Yaşadığınız travmalar yeni hedeflere ulaşmanızı mı engelliyor?

Bu kitap size hayatla etkili bir şekilde bağlanmayı öğretecek, size insanlarla gerçek ilişkiler kurmanın, projeleri başarıyla tamamlamanın, dinginliğe ve kendi fiziksel güzelliğinizi kabul etmenin yolunu gösterecek.

Bu kitabın önerilerini izleyerek:

  • travmanın zararlı etkilerinden kendinizi kurtarabilirsiniz
  • travmanın ne olduğunu ve bu konuda yaygın yanlış anlamalardan kaçınmayı öğrenebilirsiniz
  • uzun bir zamandan sonra travmanın bir insanın hayatını nasıl sınırladığını anlayabilirsiniz

 

+++ +++

Bir psikoloji doktoru olarak çalışmalarından elde ettiği her aracı, Access Cosnciousness'ın dinamik ve pragmatik araçlarıyla bir araya getiren Lisa, tamamen farklı bir seçime sahip olmanız için size kapıyı açıyor -- EĞER oraya gitmeyi SEÇERSENİZ.

–Dr. Dain Heer

 

Bu kitaptaki araçlar sizi iyileştirmeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Bu şifa yolculuğunda Dr. Lisa Cooney'e katılın. İnsanların travmadan kurtulmasına yardım etme konusunda uzun deneyime sahip bir travma uzmanı olan Dr. Lisa, geçmişinizin acısını çözmek için bir rehber yazdı.

Dr. Lisa Cooney çocuklukta cinsel istismar sonrası gelişme konusunda önde gelen bir otoritedir. Gezegeni suistimalden kurtarma kararlığıyla, kuantum değişimi yaratan pragmatik araçlar aracılığıyla travmaya yeni bir yaklaşımla devrim yaratıyor. Sınıfları, Paranın Yalanları ve ROAR Metodu'nun her ikisi de suistimalin görünmez kafesinden kişisel sıçramasından sonra şekillenmiştir. Başkalarının, her türden suistimalin katmanları altında gömülü olan yerleşik inançların sınırlarının ötesinde, kendi gerçek seçimlerinin, güçlerinin ve özgürlüklerinin farkında olmalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır.

Dr. Lisa dünyayı dolaşıyor ve yüzlerce insana kendilerinin daha hafif, daha genişleyen versiyonunu - daha fazla eğlence, oyun ve kolaylıkla - keşfetmelerini ve ortaya çıkarmalarını öğretiyor ve kolaylaştırıyor. O, kendinizi geçmişin travmalarından özgür kıldığınızda ve kendinizi hayatınızı ve yaşamınızı yaratmanın yepyeni bir yöntemine açtığınızda, başarı, para, sağlık ve sevgi dolu ilişkilerin doğal olarak size doğru aktığını keşfetmiştir.