Meraklı Olmayı Seviyorum (I Love Being Curious - Turkish Version)


By Margaret Braunack

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Bu çocuk hikayesi, neşe ve huzur dolu maceracı bir yaşam yaratmada farkındalığa sahip olmalarına olanak sağlayan merakı ve soruları kucaklamaları için çocukları güçlendirmeyi amaçlıyor.

About the Author

Format

Price

QTY

Hardcover Book
Regular: USD$20.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$20.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Enfes bir çocuk masalı...

Meraklı olduğunuzda her gün yeni bir şey getirir. Bu küçük çocuk her gün “Bugün hangi maceraları ve eğlenceyi yaşayabilirim?” diye sormaya başlar. Gökyüzü bulutlu ve gri olsa da belki oynamak için dışarı çıkacaktır. “Uçurtmamı uçurmak eğlenceli olur muydu?” Uçurtmasının rüzgarda dansetmesini izler ve başka nelerin mümkün olduğunu merak eder. Etrafına bakar ve çok fazla çöp görür ki bu onu üzer ve merak eder, eğer herkes daha fazla farkında olmayı seçseydi dünya neye benzerdi?

Küçük çocuk yeni şeyler öğreniyor ve meraklı olmakta eğlence ve heyecanı buluyor. Merakımız ve sorularımızla etkileşime geçtiğimizde, yaşamlarımızda çok daha fazla neşe, eğlence ve macera yaratmak için bir alan açarız. Hepimiz bu merakla doğduk ama yaşlandıkça bunun gitmesine izin vermeye meyilli oluruz.

Bu çocuk hikayesi, neşe ve huzur dolu maceracı bir yaşam yaratmada farkındalığa sahip olmalarına olanak sağlayan merakı ve soruları kucaklamaları için çocukları güçlendirmeyi amaçlıyor.

 

Margaret Braunack, sağlık, kişisel ve mesleki gelişim alanlarında 35 ve Yaratıcı Sanatlar alanında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yönetim, satış, mentorluk, koçluk, eğitim ve gelişim alanlarında çeşitli roller üstlendi. Marg birçok başarılı işletme yarattı ve dünyanın önde gelen bazı organizasyonları, mentorları ve koçlarıyla çalıştı. Marg, herkesin anında başarıya ulaşmasını kolaylaştıracak bilgi ve teknikler edindi. Naturopath, Bodyworker, Nöro Linguistik Programlama (NLP) Eğitimi alanında Uluslararası Tanınmış Eğitmen, Ulusal Değerler Eğitmeni, Sertifikalı Master Time Line Terapisti, Sertifikalı Uzman Hipnoterapist, Mentor, Koç, Dinamik Uluslararası Açılış Konuşmacısı, Seminer Sunucusu ve Access Consciousness Lisanslı Kolaylaştırıcı olarak eğitimler almıştır. Halen Uluslararası İşletmecilik yapmaktadır.