Mutlu Olmayı Seviyorum (I Love Being Happy - Turkish Version)


By Margaret Braunack

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Bu çocuk hikayesi, mutluluğun bir seçim olduğunu ve mutlu olunacak çok şeyin olduğunu gösteren küçük bir çocuğun sabahtan geceye kadar tüm gününü izliyor.

About the Author

Format

Price

QTY

Hardcover Book
Regular: USD$20.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$20.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Enfes bir çocuk masalı...

Her gün, uyanma zamanından yatma ve yorgun başını dinlendirme zamanına kadar mutlu olmayı seçebilirsin. Sarılmak, su birikintileri, kahvaltı ve oyuncaklar, mutlu olunacak ne çok şey var! Parkta oynamak, uyumak ve babayla eğlenmek gibi tüm bu şeyleri mutlu olmak getirebilir.

Mutlu olmayı seçersen, bu etrafındaki herkesi ve her şeyi değiştirebilir. Bugün, günün her anında hangi mutluluğu ve neşeyi seçebilirsin?

Bu çocuk hikayesi, mutluluğun bir seçim olduğunu ve mutlu olunacak çok şeyin olduğunu gösteren küçük bir çocuğun sabahtan geceye kadar tüm gününü izliyor.

Mutlu Olmayı Seviyorum

Mutlu olunca kalbim şarkı söyler.

Merak ediyorum, Mutlu olmak başka neler getirir?

Hepsini seçiyorum Mutluluk, eğlence ve neşe,

Umarım seçersin sen de…

 

Margaret Braunack, sağlık, kişisel ve mesleki gelişim alanlarında 35 ve Yaratıcı Sanatlar alanında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yönetim, satış, mentorluk, koçluk, eğitim ve gelişim alanlarında çeşitli roller üstlendi. Marg birçok başarılı işletme yarattı ve dünyanın önde gelen bazı organizasyonları, mentorları ve koçlarıyla çalıştı. Marg, herkesin anında başarıya ulaşmasını kolaylaştıracak bilgi ve teknikler edindi. Naturopath, Bodyworker, Nöro Linguistik Programlama (NLP) Eğitimi alanında Uluslararası Tanınmış Eğitmen, Ulusal Değerler Eğitmeni, Sertifikalı Master Time Line Terapisti, Sertifikalı Uzman Hipnoterapist, Mentor, Koç, Dinamik Uluslararası Açılış Konuşmacısı, Seminer Sunucusu ve Access Consciousness Lisanslı Kolaylaştırıcı olarak eğitimler almıştır. Halen Uluslararası İşletmecilik yapmaktadır.