Kendim Olmayı Seviyorum (I Love Being Me - Turkish Version)


By Margaret Braunack

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Bu çocuk hikayesi, çocukları kendileri olabilmeleri için güven ve öz saygıya sahip olmaları ve kendilerine inandıklarında her şeyi başarabileceklerini bilmeleri için güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

About the Author

Format

Price

QTY

Hardcover Book
Regular: USD$20.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$20.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Enfes bir çocuk masalı...

Dünyada senin gibi hiç kimse yok, bu yüzden kendin olmayı sevmek çok önemlidir. Saçından ayak parmaklarına kadar özelsin. Yaptığın her şey; güneşte zıplama ve koşma, harika bir şekilde hareket etme ve dans etme, yemek pişirme, çizim yapma, saklanma veya akıllı olma, bunlarıın hepsi seni olduğun kişi yapar. Eğer kendine güvenirsen ve kendin olmayı seversen o zaman her şey mümkün!

Bu çocuk hikayesi, çocukları kendileri olabilmeleri için güven ve öz saygıya sahip olmaları ve kendilerine inandıklarında her şeyi başarabileceklerini bilmeleri için güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Ayak parmaklarımı seviyorum

Ve burnumda dans eden kelebekleri.

Kendim Olmayı Seviyorum

Özgür olmayı seviyorum.

Olmayı isteyeceğim başka kimse yok!

 

Margaret Braunack, sağlık, kişisel ve mesleki gelişim alanlarında 35 ve Yaratıcı Sanatlar alanında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yönetim, satış, mentorluk, koçluk, eğitim ve gelişim alanlarında çeşitli roller üstlendi. Marg birçok başarılı işletme yarattı ve dünyanın önde gelen bazı organizasyonları, mentorları ve koçlarıyla çalıştı. Marg, herkesin anında başarıya ulaşmasını kolaylaştıracak bilgi ve teknikler edindi. Naturopath, Bodyworker, Nöro Linguistik Programlama (NLP) Eğitimi alanında Uluslararası Tanınmış Eğitmen, Ulusal Değerler Eğitmeni, Sertifikalı Master Time Line Terapisti, Sertifikalı Uzman Hipnoterapist, Mentor, Koç, Dinamik Uluslararası Açılış Konuşmacısı, Seminer Sunucusu ve Access Consciousness Lisanslı Kolaylaştırıcı olarak eğitimler almıştır. Halen Uluslararası İşletmecilik yapmaktadır.