Paranin Yalanlari (Lies of Money - Turkish Version)


By Dr. Lisa Cooney

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Paranın Yalanlarına hoş geldiniz: Kim oluyorsunuz?

Arzu ettiğiniz yaşama sahip olabilirsiniz. Parayı, para birimlerini, yatırımları ve sevdiğiniz tatilleri yaratabilirsiniz.


E-Kitaplar:            
Rakuten Kobo                  

About the Author

Format

Price

QTY

Book
Regular: USD$35.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$35.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Para Yalanları nedir?

Bu kitap, parayla boğuşan hepinize adanmıştır. İçinde bulunduğu borç ya da finansal endişenin, asla tırmanamayacağı ya da ötesine geçemeyeceği büyük bir kara delik olduğunu hisseden herkes için.

Kendini seç!

Kendine adan!

Başardım. Sonunda Dr. Lisa Cooney’in Paranın Yalanları isimli CANLI sınıfına katılmayı başardım. Ama işin komik tarafı, konu paradan daha çok bedenlerimize yığdığımız ve bizi ilerlemekten, yaşamlarımızı yaratmaktan ve alıp kabul etmekten alıkoyan tüm sınırlamalarmış.

Konu kolaylaştırıcılar ve onların sınıf yönetme, dinleyenlerle temas kurma ve görünür bir değişim yaratma becerileri olduğunda, ben bir enerji eleştirmeniyim. Basit bir soru soruyorum size… Ne kadar iyisiniz?

Geçen gece gördüğüm ve Dr. Lisa Cooney ile deneyimlediğim performans ayakta alkışlanacak cinstendi. Kendi tarzında sunduğu bu düzeydeki uzmanlık, kolaylık ve katkıyı daha önce ne gördüm ne de duydum.

Neredeyse tarifsiz ama size söyleyebileceğim tek şey, eğer değişim arıyor ve bunu gerçekten arzu ediyorsanız, Dr. Lisa Cooney sizi daha önce hiç deneyimlemediğiniz büyülü, nazik, esprili ve güçlü bir şekilde oraya götürebilir.

Sen olduğun için teşekkür ederim Dr. Lisa.

–Amy, Cedar Haven Ahırlarının Sahibesi, Cedar Hill, TX

Dr. Lisa Cooney, lisanslı bir Aile ve Evlilik terapisti, Theta Healing’de Master şifacı ve Access Consciousness’ta Sertifikalı Kolaylaştırıcı’dır ve Live Your ROAR! Be You! Beyond Anything! Creating Magic! sınıflarının yaratıcısıdır.

Dr. Lisa yaşamını istismar ve kayıptan, mucize ve neşenin sanal alanına dönüştürürken kendi hediyelerini ve yaratıcı değişim araçlarını cömertçe paylaşıyor. O herkesi tüm engellerin ötesinde kendi bilişlerine davet ediyor ve yol gösteriyor… ki o alanda kendi bilişlerinin fısıltısına doğrudan erişime sahip olurlar.