Radikal Canli Suistimalin Otesinde (Radically Alive Beyond Abuse - Turkish Version)


By Dr. Lisa Cooney

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Radikal Canli Suistimalin Otesinde

İstismardan ve travmadan bütünüyle hayat dolu yaşamaya, yani radikal canlılığa nasıl geçiş yapacağınızı öğrenmek ister misiniz?

 

E-Books:      
     
       

About the Author

Format

Price

QTY

Book
Regular: $25.00 Country - Save: 0% ($0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: $25.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Bu kitap sadece istismarlı geçmişinizin üstesinden gelmenize değil doludizgin bir yaşamdan sizi alıkoyan, durduran her şeyin ötesine geçmenize izin verecektir.  Sizi sınırlamalarınızdan yaratıma, olasılıklara ve umuda taşımaya yardımcı olacak değişime bir göz atmış olacaksınız. Hayatınız artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayabilir. 

Dr. Lisa, çocukluğundan yetişkinliğine uzanan kapsamlı bir istismar geçmişi ile istismarın yarattığı kafesi ve bunun hayatın her alanını nasıl etkilediğini çok iyi bilir. Kendi kişisel çalışmasıyla başkalarına kendi istismarlarının üstesinden gelip yeni bir hayat yaratmaları için sadece yolu açmakla kalmamış bu gezegenden istismarın tüm şekillerini silmek üzere tüm dünyada değişim için bir katalizör olmuştur.

İstismarın etkilerinin ötesinde tümüyle hayat dolu bir yaşam yaratmak üzerine uzmanlaşan Dr. Lisa Cooney binlerce insanla çalışmıştır. 

‘’Dr. Lisa ile çalışmış olmak kendim için yapmış olduğum en iyi şey! Hayatım bir çok bakımdan öyle değişti ki bu geçmişte olsaydı benim için sadece bir hayal olabilirdi.’’ --Tricia 

+++ +++
‘’Bu çalışma benim hayatımı, ruhumu ve kariyerimi kurtardı. Dr. Lisa ile çalışmasaydım üstesinden gelemezdim.’’ 
--MM 
‘’Başka herhangi bir kişi veya sistemden farklı olarak Dr. Lisa’nın hayatlarımızı felç eden, engelleyen ve yıkan sınırlamalara olan sakınmadan bakışı değişimin tsunamisi olarak bilinir. Türünün tek örneği ve inanılmazın ötesinde kolaylaştırma yeteneği ile yaratır ve bizleri gerçekten arzuladığımız hayatı yaratmamıza ikna eder.’’
--Amy Cristol Hirsch
+++ 

 www.drlisacooney.com

Dr. Lisa Cooney, lisanslı Evlilik ve Aile Danışmanlığı terapisti, Master Theta Healer, sertifikalı Access Consciousness® eğitmeni, Kendin Ol!, Her şeyin Ötesinde! Sihir Yarat! ve ROAR’unuzu Yaşayın! sınıflarının yaratıcısıdır. Kendi hayatını istismardan ve kayıptan keyif ve harika dolu gerçek bir oyun alanına dönüştürmüş olan Dr. Lisa, dönüşüm için kendi yeteneklerini ve yaratıcı araçlarını cömertçe paylaşmaktadır.  Herkesi tüm engellerin ötesine bilincin fısıltılarına direkt olarak erişebilecekleri kendi biliş alanına davet eder ve bunun için rehberlik eder.