Adriana Tesinska


Adriana Tesinska

Adriana Tesinska

www.easytouch.cz

 Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme. 
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na "tomto světě" správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Mám ráda, když věci fungují jednoduše a zároveň efektivně, a to je důvod, proč tolik miluji Access nástroje. Vidím na sobě a svém životě, jak se vše dynamicky mění a odzrcadluje se to v mé rodině, u absolventů našich kurzů, i u klientů, kteří Access sezení absolvují. Každý máme VOLBU a volba vytváří MOŽNOSTI. A jsou to možnosti, o kterých ani nevíte, že existují:)

 

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Luckou.

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu www.easytouch.cz

{{showBio2?"Lugege vähem":"Lisateave"}} Vaadake kõiki tulevasi klasse

Järgmised tulevased klassid

Kuupäev Sündmus Abistaja Võõrustaja Asukoht Meedium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Kuvamiseks ei ole ühtegi klassi.


Zdravím všechny a zvu vás na ESB party (POP - Party of Possibilities) s Dr. Dainem Heerem, která se uskuteční v termínu 14. - 16.2.2020 Pokud se k nám chcete připojit, dejte nám po Vaší registraci na kurz vědět, že jste již registrováni a chcete být součástí naší party. Více informací zde: https://www.easytouch.cz/esb-dr-dain-heer Registrace na on line: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/being-you-classes/sop-classes/energetic-synthesis-of-being-class_60/ Těším se na vás Adriana Tesinska tel.: +420 724 602 002 adriana@easytouch.cz www.easytouch.cz

{{message}}

Minu klassid

ACCESS BARS® kursus

Access Bars on Access Consciousnessi alus. See võib olla suure seikluse algus ja see võib olla miski, mille sa lisad oma ellu, mis juhendab sind suurema kergusega kõige loomises. Bars koosneb 32-st energia parsist, mis jooksevad läbi ja ümber sinu pea, mis on ühendatud erinevate elu valdkondadega. Puuduta ühte Barsi ja sa hakkad puhastama energiat, mis on lukustanud sinu elu selle valdkonna või asjaolu, seda lihtsalt puudutades.

Access Facelift

Accessi Energeetiline Facelift on suurepärane viis noorendada nägu ja pöörata tagasi vananemise märke näol ja kogu kehal. Õrn rahustav puudutus sinu näol ja kaelal töötab koos sinu keha rakkudega, et taastada, elavdada ja noorendada.

Access Barsi kinkimine & vastuvõtmine

Access Barsi kinkimine ja vastuvõtmine on sinu ja su keha jaoks uskumatult hoolitsev ja lahke protsess. Sa hakkad avama uksi üksolemisse - kus kõik on olemas ilma hinnanguta. Barsi kinkimisel & vastuvõtmisel saad sa vahetada Barsi enda piirkonnas koos teiste Barsi praktikutega. See on suurepärane viis saada oma Barsid regulaarselt jooksma!