Lucie Haskova

Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"Lugege vähem":"Lisateave"}} Vaadake kõiki tulevasi klasse

Järgmised tulevased klassid

Kuupäev Sündmus Abistaja Võõrustaja Asukoht Meedium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Kuvamiseks ei ole ühtegi klassi.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Minu klassid

ACCESS BARS kursus

Access Bars® on Access Consciousness'i tuumaks ja vundamendiks. See saab olla alguspunkt seiklusele ja see saab olla midagi, mida sa oma ellu lisad, mis aitab sul luua suuremat kergust kõigega. Access Bars® on 32 pea peal asuvat punkti, mis seostuvad erinevate eluvaldkondadega. Puudutades ühte punktikombinatsiooni, hakkad puhastama energiat, mis on sinna piirkonda või eluvaldkonda lukustatud.

Access Barsi kinkimine & vastuvõtmine

Access Barsi kinkimine ja vastuvõtmine on sinu ja su keha jaoks uskumatult hoolitsev ja lahke protsess. Sa hakkad avama uksi üksolemisse - kus kõik on olemas ilma hinnanguta. Barsi kinkimisel & vastuvõtmisel saad sa vahetada Barsi enda piirkonnas koos teiste Barsi praktikutega. See on suurepärane viis saada oma Barsid regulaarselt jooksma!

Access Facelift

Accessi Energeetiline Facelift on suurepärane viis noorendada nägu ja pöörata tagasi vananemise märke näol ja kogu kehal. Õrn rahustav puudutus sinu näol ja kaelal töötab koos sinu keha rakkudega, et taastada, elavdada ja noorendada.

Põhialused

See klass tühistab piirangute vundamendi, millest sa oled arvanud, et sa pead elama nagu sul poleks ühtki teist valikut! Seda vahendavad kõikjal maailmas Accessi sertifitseeritud vahendajad ja see on 4-päevane intensiivne uurimine, mis veel on võimalik. See klass loob teadlikkust põhialustest, teadlikkust mida sa pole veel oma elus kasutanud!