Access Consciousness'ın 10 Emiri - Ozgurlugunuzun 10 Anahtarı (Access 10 Commandments - Turkish)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Access Consciousness’ın 10 Emiri - Özgürlüğünüzün 10 Anahtarı

Lutfen not edin: Ses kayitlari Ingilizce, yaziya dokulmus hali Turkce olarak sunulmustur.

About the Author

Format

Price

Quantity

MP3 + PDF Digital Download
Regular: $550.00 Country - Save: 0% ($0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: $550.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Her zaman arzuladığınız hayatı yaratabilmeniz ve gerçekten bilinçli bir dünyaya katkıda bulunabilmeniz için kullanabileceğiniz 10 adet basit araç var dersek ne dersiniz?

Access Consciousness’ın kurucusu Gary Douglas, ilk kez olmak üzere Access’in 10 Emiri’ni 10 haftalık teleclass şeklinde sunuyor. Bu 10 araç, Gary’nin sizi olmaya davet ettiği toplam özgürlüğün anahtarları...20 yılı aşkın bir süre önce Gary’nin ona verilen hayatın kısıtlamalarından kurtulmaya başladığı kendi sürecinde, işe yarayan bu araçları geliştirdi; bu araçlar Access Temel bilgilerinin hayati birer parçası ve bir Access Facilitator olmak için gerekli ön koşullar haline geldi. Bugün dünya çapında binlerce kişi tarafindan kullanılan bu araçlara, teleclasslar aracılığıyla sizler de ulaşabileceksiniz.

“10 haftalık teleclass, bu 10 aracı ayrıntılı olarak ele almakta, onları kullanmanın, uygulamanın, ve gerçek anlamda onlar olmanın ne demek olduğunu kapsamaktadır. Onlar size toplam özgürlüğü verecek herşeyin, hayatta bilinçli olmayı kolay hale getiren herşeyin anahtarları; bir başkasının bakış açısının etkisinde olmak veya herhangi birşey olmak yerine, kendi hayatınızı seçmenin sıçrama taşları. Onları her zaman kullanmayı talep ettiğinizde, var olmanın ve sahip olmanın bir yolu olacaklardır. Hayatın tamamı bana kolaylık, neşe ve ihtişamla, bir gerçeklik olarak geliyor.”

Access Consciousness® Kurucusu Gary Douglas

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn more

Dr. Dain Heer is an internationally renowned speaker and facilitator of consciousness and change. For over 20 years now, Dain has been co-creating Access Consciousness and inviting people worldwide to embrace their true greatness — people from every culture, country, age and social strata of society. Originally trained as a chiropractor, he has a completely different approach to energetic change and healing by facilitating people to tap into and recognize their own capacities, potency and knowing.

Learn More