Anlaş ve Teslim Et Aralık-14 Telekonferans Serisi (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Turkish)


Anlaş ve Teslim Et Aralık-14 Telekonferans Serisi (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Turkish)

By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Bilinçte Görüşmelerin içindeki Anlaş ve Teslim et tele semineriyle, iş dünyasında ve hayatınızda nasıl faaliyet gösterdiğinize dair herşeyi değiştirebilirsiniz.

About the Author

Format

Price

Quantity

MP3 + PDF Digital Download
Regular: $150.00 Country - Save: 0% ($0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: $150.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Gary Douglas Bilinçte Görüşmelerin içinde Anlaş ve Teslim et tele semineri.

Bu 1.5 saatlik tele seminer birisiyle herhangi bir konuda sözleşme yaparken nasıl netlik elde edebileceğiniz hakkındadır. Başka bir kişiyle çalıştığınız tüm alanlarda; "iş, ilişkiler, oda arkadaşı veya bebek bakıcısı bulmak” uygulanabilir.

Bu tele seminerde size pratik ve kolay bir şekilde, hayatınızda neyi yaratmayı istiyorsanız o konuyla ilgili sormanız gereken soruları ve ihtiyacınız olan bilgiyi sunmaktadır.

Çoğu zaman birileriyle, kimin ne iş yaptığını, işin ne kadar süreceğini, herkese nasıl ödeme yapılacağını, eğer işler yolunda gitmezse ne olacağını, belirlemeden iş yapmaya başlıyoruz.

Bir çok insan en son yaratmak istedikleri sonucun heyecanına daha çok bakıyorlar. Herkes diğer kişilerden ne beklendiği konusunda, net olmadığı için, beklentiler yerine getirilemeyeceğinden çok kısa bir zamanda bu iş bir karmaşaya dönüşebiliyor. Durumdan ne bekliyorsunuz? Diğer kişi ya da diğer insanlar durumdan ne bekliyorlar? Herkesin aynı noktada bulunduğundan emin misiniz?

Sizin ve her bir bireyin ne teslim edeceği konusunda bir netlik olması, sizin için anlaşmanın yüreyeceği hususunda güvence verir. Ya da çok kısa bir zamanda bu kişinin, sizin için doğru kişi olmadığını ya da sizin için sadece işin bir kısmını yapabileceğini keşfedersiniz. Bu bilgiyle anlaşmanın ne olduğu ve ne olmadığını bilirsiniz.

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn more