Lucie Haskova

Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"Pročitaj manje":"Pročitaj više"}} Prikaži sva nadolazeća predavanja

Sljedeća nadolazeća predavanja

Datum Događaj Moderator Voditelj Lokacija Sredstvo
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Nema predavanja za prikaz.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Moja predavanja

Tečaj Access Bars®

Access Bars® je osnova i temelj Access Consciousnessa. Može biti polazna točka velike avanture i može biti nešto što dodajete svome životu, a pomoći će vam da u svemu kreirate veću lakoću. Bars su 32 jedinstvene točke na glavi koje su u uzajamnoj vezi s različitim područjima i aspektima života. Dodirnete jedan bar i počinjete brisati energiju zaključanu u tom području ili aspektu vašeg života samim dodirom.

Darivanje i primanje Access Barsa

Darivanje i primanje Access Barsa® je izuzetno njegujuć i ljubazan proces za vas i vaše tijelo. Počinjete otvarati vrata jedinstvu - gdje sve postoji bez prosudbe. Na Darivanjima i primanjima Barsa moći ćete razmijeniti Bars s drugim praktičarima Barsa na svom području. To je sjajan način da redovito primate Bars!

Access facelift

Access facelift može također biti brilijantan dodatak bilo kojem poslovanju u kojem radite s klijentima i njihovim tijelima - ljepota, wellness, masaža i više. Proširite svoju klijentelu i spektar usluga koje nudite.

Temeljni tečaj

Ovaj tečaj poništava temelj ograničenja iz kojeg ste mislili da morate živjeti kao da nemate drugog izbora! Vode ga certificirani voditelji Access Consciousnessa diljem svijeta i to je intenzivno četverodnevno istraživanje onog što je još moguće. Ovaj tečaj kreira svjesnost o temelju svjesnosti kojega još niste počeli koristiti u svom životu!