Kadınlar Salonu (Salon des Femmes - Turkish Version)


By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Kadınlar, erkekler, seks, sevgi, ilişkiler  ve dişiliğin pragmatisti olmak üstüne konuşmalar

Informazioni sull'autore

Formato

Prezzo

Quantità

Book
Prezzo iniziale: $35.00 Prezzo nazionale: 0% ($0.00)
Prezzo nazionale:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Prezzo iniziale: $35.00.
Prezzo intero: {{model.variants[0].priceToShow}}Per articolo

Ya herkesin birbirine iyi davrandığı bir dünyada yaşasaydın? Ya bunun yaratımına yardımcı olacak olan sen olsaydın?

Ya sevgi dolu, önemseyen ve alıp kabul eden bir ilişkin olsaydı—bilinçsizliğin, nefretin olmadığı ve yargılamayan bir ilişki? Gary Douglas erkekler ve kadınlar arasındaki sürekli çatısmayı bitirme misyonunda.

Kadınlar Salonu Douglas’ın bir grup kadınla yaptığı telefon seminerleri üstüne kurulu. Erkeklerden, seksden, ilişkilerden, erkeklerin ve kadınların rolünden ve harika harmoni dolu ilişkiler yaratmaktan konuştular. Access Consciousness®’ın temel sarsan araçlarını ve proseslerini, anlayış dolu esinler ve kalp ısıtan ilhamlarla harmanlıyor.

Douglas şöyle diyor: “İstediğim şey kadınlara hem kendileriyle hem başkalarıyla barış içinde oldukları ve herşey için mücadele etmek zorunda kalmadıklarını hissettikleri bir yer vermek.” Douglas kadınları istediklerini yaratmak için kadın güçlerini kullanarak “feminizmin pragmatisti” olmaya davet ediyor. “Pragmatik ilişki” her eşin işlerin her iki taraf için de yürümesine gayret etmesidir, diyor. “Eğer seçimlerin konusunda pragmatik olmazsan sonsuza kadar mutluluk olmaz.” Kadınlar Salonu için övgü:

“Kadınlar Salonu derin bir kitap. Dikkatle okunursa, kadınların hayatlarını gerçekten önemli bir şekilde değiştirecektir.”

Gary Douglas insanlara, popüler inançların ve şartlandırmaların sınırlandırmasının ötesinde bir hayat yaratmak için farklı olanakları görmeleri ve “bildiklerini bilmeleri” için ilham veren çok-satan kitapların yazarı, uluslararası konuşmacı ve rağbet gören bir eğitimcidir.

Meer dan 30 jaar geleden heeft Gary Douglas een serie transformerende, levensveranderende tools en processen ontwikkeld, die bekend staan als Access Consciousness. Deze tools, die in de creatieve voorhoede van bewustzijn zijn (bij.. horen?), hebben de levens veranderd van tienduizenden mensen van over de hele wereld. Zijn werk is inmiddels bekend in meer dan 170 landen, met wereldwijd ruim 5000 getrainde facilitators. De tools zijn simpel en zo effectief, dat ze mensen van alle leeftijden en achtergronden faciliteren om hun beperkingen te verhelpen, die hen afhouden van de vrijheid om te leven en een leven te creëren dat ze echt heel graag willen hebben en waarnaar ze verlangen.

Kom hier meer te weten