Zuzana Stepankova

Zuzana Stepankova

 ...."The day I joined my first Access Bars® class was amazing, I just knew I had to be there and do it. Have you had moments in your life like this? I received two session and I gave two session with guidance of trained Bars Facilitator and more than that. I am now a trained Access Consciousness® Bars, Facelift and Body process Facilitator. I just know Bars® and other  Access Consciousness® modalities really work....

 ...."Mohu upřímně říci, že den mého seznámeni s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila....Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více než to. Nyní jsem Access Consciousness® facilitátor pro Bars, Facelift a další tělesné procesy. Prostě vím, Access Consciousness® opravdu funguje.....

 Zuzana attended her first Bars® class in May 2016. Her background as a Health Care Assistant working in a residential home for people with various health conditions including physical or mental impairment and previous massage training gave her a picture of what she would like to do and started to discover huge vital possibilities Access Consciousness® could have for everybody.

Zuzana says: "I now get my Bars® run regularly and experience more of a lightness of me and an ease with my being every time,  I have a kindness and caring for me now that I didn't have before. How does it get any better than this? Let's chat about changing the consciousness of you, your being and this beautiful planet, where I look forward to connecting with you very soon.

With ease, joy, sparkles and gratitude for each and everyone of you."

-----------------------------
CZ

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?
Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness® - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možností v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje!
Access Consciousness® Bars Facilitator Zuzana Štěpánková absolvovala svůj první kurz Access Bars® v květnu 2016 v UK. Zuzana má zkušenosti z práce v ošetrovatelství a v rehabilitaci  a jejími klienty jsou lidé s různým zdravotním stavem  včetně fyzického nebo duševního postižení.  Tato práce v kombinaci s kvalifikací maséra Relaxační a sportovní masáže ji přiměla k tomu, aby si utvořila názor na to, čeho chce dosáhnout a začala objevovat obrovské a zásadní možnosti Access Consciousness®.

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky
uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.
Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život"). Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Zuzana říká: "Každý z nás má na světě svůj jedinečný úkol. Každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Mám licenci facilitovat kurzy Access Bars, Access Energetický Facelift a kurzy dalších tělesných procesů Access Consciousness®. Mám radost, že mohu prakticky vyučovat tuto techniku a každý nový praktik Access Bars® a jeho pokrok a úspěchy mě těší. Sdílení toho, co vím je mým hlavním cílem a umožnění lidem zlepšit přístup k vědomí a jejich bytosti je jedním z mých největších přání. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak vnímat  a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt vašeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet. Jsem ráda, že se  na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc!"
Informace o Access Consciousness v češtině a kurzech ze Zuzanou v České republice najdete na http://accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz a lze se přihlásit  e-mailem, který je uveden u každého kurzu. 

 

 

 

 

{{showBio2?"短く表示":"続きを読む"}}

今後のクラス

日付 イベント ファシリテータ ホスト 場所 メディア
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.PopHostDisplayName}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

表示できるクラスがありません.


Do you remember the last moment in your life when you were totally relaxed and nurtured and cared for? Or has it been a little too long since you received healing and kindness without any judgment of your body or your being? An Invitation from Access Consciousness founder, Gary Douglas and co-founder Dr. Dain Heer

“"A question empowers. The purpose of asking a question, is not to get an answer, but to give you an awareness. Otázka posiluje. Účelem otázky není získat odpověď, ale dává Vám uvědomění".”

- Gary Douglas

{{message}}

マイクラス

アクセスバーズクラス

アクセスバーズはアクセスコンシャスネスの核であり、基盤です。素晴らしい冒険のスタート地点になり、全てにおいて完全な安らぎと共により素晴らしいものを創造することを助ける人生に付け加える何かになるかもしれません。バーズは、人生の様々な領域と側面に関連する頭の32か所の特有なポイントです。自分の人生のある領域や側面に閉じ込めてきたエナジーを、ただ一つのバーを触るだけで開放し始めます。

アクセス・エナジェティック・フェイスリフト

アクセス・エナジェティック・フェイスリフトは顔を若返らせ、顔と全身の年齢のサインをくつがえす素晴らしい方法です。