Lucie Haskova

Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"덜 읽기":"더 읽기"}} 다가오는 모든 수업 보기

다음 수업

날짜 행사 진행자 호스트 위치 매체
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

표시할 수업이 없습니다..


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

내 수업

엑세스 바즈 클래스

엑세스 바즈는 엑세스 컨쳐스니스의 매우 핵심적이며 기본이 되는 수업입니다. 이것은 위대한 모험의 출발점이 될 수 있습니다. 그리고 이것은 하나하나의 모든 것과 함께 더 거대한 홀가분함을 독창하도록 당신을 도와줄 무언가를 당신 삶에 더할 수 있게 할 겁니다. 바즈는 삶의 다른 양상과 영역과 연관성이 있는 머리 위의 32개 유니크한 포인트들입니다. 바즈 포인트 하나를 만지면 당신은 그걸 그냥 만지기만 해도 그 바즈와 연관된 당신 삶의 양상이나 영역 속에 갇혀 있던 에너지들을 치우기 시작합니다.

Access Energetic Facelift

In this 1-day class, experience and learn an energetic-treatment that soothes your mind, rejuvenates your face and relaxes your body.

The Foundation

This class undoes the foundation of limitation you’ve been thinking you have to live from as though you have no other choice! It’s facilitated by certified Access Consciousness facilitators all over the world and is a 4-day intense exploration of what else is possible. The class creates awareness of the foundation of awareness that you haven’t been using yet in your life!