Kadınlar Salonu (Salon des Femmes - Turkish Version)


By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Kadınlar, erkekler, seks, sevgi, ilişkiler  ve dişiliğin pragmatisti olmak üstüne konuşmalar

Sobre o autor

Formato

Preço

QTD

Book
Preço inicial: USD$35.00 Preço do país: 0% (USD$0.00)
Preço do país:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Preço inicial: USD$35.00.
Atacado: {{model.variants[0].priceToShow}} /item

Ya herkesin birbirine iyi davrandığı bir dünyada yaşasaydın? Ya bunun yaratımına yardımcı olacak olan sen olsaydın?

Ya sevgi dolu, önemseyen ve alıp kabul eden bir ilişkin olsaydı—bilinçsizliğin, nefretin olmadığı ve yargılamayan bir ilişki? Gary Douglas erkekler ve kadınlar arasındaki sürekli çatısmayı bitirme misyonunda.

Kadınlar Salonu Douglas’ın bir grup kadınla yaptığı telefon seminerleri üstüne kurulu. Erkeklerden, seksden, ilişkilerden, erkeklerin ve kadınların rolünden ve harika harmoni dolu ilişkiler yaratmaktan konuştular. Access Consciousness®’ın temel sarsan araçlarını ve proseslerini, anlayış dolu esinler ve kalp ısıtan ilhamlarla harmanlıyor.

Douglas şöyle diyor: “İstediğim şey kadınlara hem kendileriyle hem başkalarıyla barış içinde oldukları ve herşey için mücadele etmek zorunda kalmadıklarını hissettikleri bir yer vermek.” Douglas kadınları istediklerini yaratmak için kadın güçlerini kullanarak “feminizmin pragmatisti” olmaya davet ediyor. “Pragmatik ilişki” her eşin işlerin her iki taraf için de yürümesine gayret etmesidir, diyor. “Eğer seçimlerin konusunda pragmatik olmazsan sonsuza kadar mutluluk olmaz.” Kadınlar Salonu için övgü:

“Kadınlar Salonu derin bir kitap. Dikkatle okunursa, kadınların hayatlarını gerçekten önemli bir şekilde değiştirecektir.”

Gary Douglas insanlara, popüler inançların ve şartlandırmaların sınırlandırmasının ötesinde bir hayat yaratmak için farklı olanakları görmeleri ve “bildiklerini bilmeleri” için ilham veren çok-satan kitapların yazarı, uluslararası konuşmacı ve rağbet gören bir eğitimcidir.

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn More