CENTILMENLER KULUBU (The Gentlemen's Club - Turkish Version)


By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Об авторе

Формат

Цена

Кол-во

Book
Начальная цена: USD$35.00 Цена в стране: 0% (USD$0.00)
Цена в стране:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Начальная цена: USD$35.00.
Оптовые продажи: {{model.variants[0].priceToShow}} /позиции

CENTİLMENLER KULÜBÜ’NDE ACCESS CONSCIOUSNESS™ KURUCUSU GARY DOUGLAS VE DEĞİŞİK KİŞİLERDEN OLUŞAN BİR GURUP ERKEK, AÇIK YÜREKLİLİKLE KADINLAR, İLİŞKİLER, SEKS, CİNSEL ENERJİ, MASTÜRBASYON VE BU REALİTEDE ERKEK OLMAK KONULARINDA KONUŞTULAR.

Yaptıkları geniş kapsamlı konuşmalar kâh komik, kâh hareketli, kimi zaman acımasız ve rezil şekilde, kâh dobra dobra ve derinlikli oldu. Douglas, çığır açan Access Consciousness® araçları ve prosesleri, içten gelen ilhamlar, kadınlarla nasıl konuşulacağı, bedenlerinin nasıl tahrik edileceği, küçülerek değil genişleyerek nasıl orgazm yaratılacağı ve seks ve ilişkinin nasıl olması gerektiği sabit bakış açısı yerine seks ve ilişkinin farkındalığından seks ve ilişkinin nasıl yaratılacağıyla ilgili inanılmaz bilgiler sunuyor.

İlişkilerden bahsederken Gary diyor ki “İnsanlar bazen bana ‘İlişkileri sevmiyorsun.’ diyorlar. Hayır. Ben kötü ilişkileri sevmiyorum. Orada kötü bir ilişki olması için hiçbir neden görmüyorum. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu hayatınıza bir şeyler katacak ve hayatınızı daha harika, daha iyi ve daha eğlenceli yapacak bir ilişki olmalı. Bir ilişki eğer bunu sağlamıyorsa, neden bir ilişki içinde olasınız ki?”

Douglas aynı zamanda erkek olarak kendinize güvenmek, diğer erkeklerle bir ortaklık duygusu yaratmak ve hayatınızda sizi heyecanlandıracak şeyin ne olduğunu keşfetmek hakkında da konuşuyor.


“Centilmenler Kulübüne çok minnettarım. Hayatımda ilk kez bir erkek ve bir erkek bedeni olmaktan dolayı mutluyum.” -Centilmenler Kulübü Katılımcısı


“Bu semineri yaptığınız için çok teşekkür ederim. Âşık olduğum erkeği geri aldım.”
-Centilmenler Kulübü katılımcısı eşi.

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn More