Adriana Tesinska


Adriana Tesinska

Adriana Tesinska

www.easytouch.cz

 Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme. 
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na "tomto světě" správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Mám ráda, když věci fungují jednoduše a zároveň efektivně, a to je důvod, proč tolik miluji Access nástroje. Vidím na sobě a svém životě, jak se vše dynamicky mění a odzrcadluje se to v mé rodině, u absolventů našich kurzů, i u klientů, kteří Access sezení absolvují. Každý máme VOLBU a volba vytváří MOŽNOSTI. A jsou to možnosti, o kterých ani nevíte, že existují:)

 

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Luckou.

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu www.easytouch.cz

{{showBio2?"Preberi manj":"Preberi več"}} Ogled vseh prihodnjih tečajev

Naslednji tečaji

Datum Dogodek Inštruktor Gostitelj Lokacija Način izvajanja
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Ni tečajev za prikaz.


Zdravím všechny a zvu vás na ESB party (POP - Party of Possibilities) s Dr. Dainem Heerem, která se uskuteční v termínu 14. - 16.2.2020 Pokud se k nám chcete připojit, dejte nám po Vaší registraci na kurz vědět, že jste již registrováni a chcete být součástí naší party. Více informací zde: https://www.easytouch.cz/esb-dr-dain-heer Registrace na on line: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/being-you-classes/sop-classes/energetic-synthesis-of-being-class_60/ Těším se na vás Adriana Tesinska tel.: +420 724 602 002 adriana@easytouch.cz www.easytouch.cz

{{message}}

Moji tečaji

Access bars delavnica

Access bars so jedro in osnova Access Consciousnessa. Lahko so začetna točka čudovite dogodivščine in lahko so nekaj, kar dodate svojemu življenju, kar vam bo pomagalo pri ustvarjanju večje lahkotnosti pri vsem. The Bars predstavljajo 32 energijskih snopov, ki tečejo skozi vašo glavo in okrog nje in povezujejo različne vidike vašega življenja. Dotaknite se enega barsa in zgolj z dotikom boste začeli čistiti energijo, zaklenjeno na tem področju ali v tem vidiku življenja.

Accessov facelift

Accessov Energijski facelift je čudovit način, da pomladite svoj obraz in obrnete znake staranja na obrazu ter po celem telesu. Nežen pomirjajoč dotik vašega obraza in vratu deluje s celicami vašega telesa, da obnovi, poživi in pomladi.

Access bars podarjanje in prejemanje

Podarjanje in prejemanje Access Bars® je izredno negovalen in prijazen proces za vas in vaše telo. Začnete odpirati vrata k enosti – kjer vse obstaja brez obsojanja. Na prejemanju in podarjanju (izmenjave) barsov boste lahko izmenjevali barse s preostalimi praktiki na vašem področju. To je čudovit način, da redno zaganjate svoje barse!