Lucie Haskova

Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"Preberi manj":"Preberi več"}} Ogled vseh prihodnjih tečajev

Naslednji tečaji

Datum Dogodek Inštruktor Gostitelj Lokacija Način izvajanja
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Ni tečajev za prikaz.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Moji tečaji

Delavnica Access bars

Access Bars® je osrednja in temeljna tehnika Access Consciousnessa. Lahko predstavlja začetek čudovite dogodivščine in če jo dodate v svoje življenje, vam je lahko v pomoč pri ustvarjanju večje lahkotnosti z vsem. Bars® so 32 edinstvenih točk na glavi in vsaka od njih je povezana z določenim področjem ali vidikom življenja. Ko se je dotaknemo, se zgolj z dotikom začne odstranjevati vsa energija, zaklenjena na tem področju ali vidiku vašega življenja.

Access bars podarjanje in prejemanje

Podarjanje in prejemanje Access Bars® je izredno negovalen in prijazen proces za vas in vaše telo. Začnete odpirati vrata k enosti – kjer vse obstaja brez obsojanja. Na prejemanju in podarjanju (izmenjave) barsov boste lahko izmenjevali barse s preostalimi praktiki na vašem področju. To je čudovit način, da redno zaganjate svoje barse!

Accessov facelift

Accessov Energijski facelift je čudovit način, da pomladite svoj obraz in obrnete znake staranja na obrazu ter po celem telesu. Nežen pomirjajoč dotik vašega obraza in vratu deluje s celicami vašega telesa, da obnovi, poživi in pomladi.

Temelji

Ta seminar izniči temelje omejitev, za katere ste mislili, da morate iz njih živeti, kot da nimate nobene druge izbire! Po vsem svetu ga facilitirajo certificirani Accessovi facilitatorji in je 4-dnevno intenzivno raziskovanje tega, kaj je še mogoče. Ta seminar ustvari zavedanje temeljev zavedanja, ki ga v svojem življenju še niste uporabili!