CENTILMENLER KULUBU (The Gentlemen's Club - Turkish Version)


By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

O avtorju

Format

Cena

Količina

Book
Začetna cena: $35.00 Cena za državo: 0% ($0.00)
Cena za državo:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Začetna cena: $35.00.
Veleprodajna cena: {{model.variants[0].priceToShow}} / izdelek

CENTİLMENLER KULÜBÜ’NDE ACCESS CONSCIOUSNESS™ KURUCUSU GARY DOUGLAS VE DEĞİŞİK KİŞİLERDEN OLUŞAN BİR GURUP ERKEK, AÇIK YÜREKLİLİKLE KADINLAR, İLİŞKİLER, SEKS, CİNSEL ENERJİ, MASTÜRBASYON VE BU REALİTEDE ERKEK OLMAK KONULARINDA KONUŞTULAR.

Yaptıkları geniş kapsamlı konuşmalar kâh komik, kâh hareketli, kimi zaman acımasız ve rezil şekilde, kâh dobra dobra ve derinlikli oldu. Douglas, çığır açan Access Consciousness® araçları ve prosesleri, içten gelen ilhamlar, kadınlarla nasıl konuşulacağı, bedenlerinin nasıl tahrik edileceği, küçülerek değil genişleyerek nasıl orgazm yaratılacağı ve seks ve ilişkinin nasıl olması gerektiği sabit bakış açısı yerine seks ve ilişkinin farkındalığından seks ve ilişkinin nasıl yaratılacağıyla ilgili inanılmaz bilgiler sunuyor.

İlişkilerden bahsederken Gary diyor ki “İnsanlar bazen bana ‘İlişkileri sevmiyorsun.’ diyorlar. Hayır. Ben kötü ilişkileri sevmiyorum. Orada kötü bir ilişki olması için hiçbir neden görmüyorum. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu hayatınıza bir şeyler katacak ve hayatınızı daha harika, daha iyi ve daha eğlenceli yapacak bir ilişki olmalı. Bir ilişki eğer bunu sağlamıyorsa, neden bir ilişki içinde olasınız ki?”

Douglas aynı zamanda erkek olarak kendinize güvenmek, diğer erkeklerle bir ortaklık duygusu yaratmak ve hayatınızda sizi heyecanlandıracak şeyin ne olduğunu keşfetmek hakkında da konuşuyor.


“Centilmenler Kulübüne çok minnettarım. Hayatımda ilk kez bir erkek ve bir erkek bedeni olmaktan dolayı mutluyum.” -Centilmenler Kulübü Katılımcısı


“Bu semineri yaptığınız için çok teşekkür ederim. Âşık olduğum erkeği geri aldım.”
-Centilmenler Kulübü katılımcısı eşi.

Meer dan 30 jaar geleden heeft Gary Douglas een serie transformerende, levensveranderende tools en processen ontwikkeld, die bekend staan als Access Consciousness. Deze tools, die in de creatieve voorhoede van bewustzijn zijn (bij.. horen?), hebben de levens veranderd van tienduizenden mensen van over de hele wereld. Zijn werk is inmiddels bekend in meer dan 170 landen, met wereldwijd ruim 5000 getrainde facilitators. De tools zijn simpel en zo effectief, dat ze mensen van alle leeftijden en achtergronden faciliteren om hun beperkingen te verhelpen, die hen afhouden van de vrijheid om te leven en een leven te creëren dat ze echt heel graag willen hebben en waarnaar ze verlangen.

Kom hier meer te weten