Anlaş ve Teslim Et Aralık-14 Telekonferans Serisi (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Turkish)


By Gary M. Douglas

Anlaş ve Teslim Et Telekonferans Serisine Hoş Geldiniz!

Bu telekonferans size biriyle mesleğiniz, işiniz, ilişkileriniz, aileniz ve arkadaşlarınız vb. ile ilgili herhangi bir anlaşma yaptığınızda netlik kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Ya eğer bu telekonferans, sizin işte ve yaşamda nasıl işlevsel olduğunuzla ilgili herşeyi değiştirebilirse?

Bu telekonferansın aslen Gary Douglas ile Bilinçten Sohbetler Telekonferans Serisindendir.

Über den Autor

Format

Preis

Menge

MP3 + PDF Download
Ausgangspreis: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Du sparst {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Länderpreis: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Verkaufspreis: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Länderpreis: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Endpreis: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Verkaufspreis: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Länderpreis:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Ausgangspreis: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Großhandel: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}Pro Artikel

Süre: 1 Telekonferans

Kolaylaştırıcı: Gary M. Douglas

Format: MP3 ve PDF Dijital İndirmeler

Ön Koşul: Yok

 

Anlaş ve Teslim Et Telekonferans Serisi Nedir?

Anlaş ve teslim et yaşamınızda, işinizde ve hayatta olması gereken herşeyi halledebileceğiniz birincil yoldur.

Pragmatik, pratik ve anlaşılır, bu telekonferans size sormanız gereken soruları ve yaşamınızda yaratmak istediğiniz şey için gereksinim duyduğunuz bilgiyi verir.

Sizin ve her bir kişinin ne sağlayacağı konusunda netlik kazanmanız kesindir: (1) yaptığınız anlaşmalar sizin işinize yarayacak, (2) diğer kişinin doğru insan olup olmadığını çok hızlı fark edersiniz ya da (3) onların sadece sizin için çok şey yapacağını öğrenirsiniz.

Öyleyse arzu ettiğiniz şeyin sağlanması ya da sağlanmaması için gönüllü olmanız gerekir. Ve bu, anlaşmanın ne olduğunu tanımakla ilgilidir. Soru şudur; Anlaşma nedir? Bu kişi neyi teslim edecek? Neyi teslim edebilir? Benim istediğim şeyi teslim edecekler mi, teslim edebilecekler mi?

–Gary M. Douglas

Eğer sorudan işlevsel olmazsanız-- bu kişi teslim edecek mi, sonra her zaman farz ettiğiniz şey, bu işe yarayacak çünkü öyle olmasını istediğinize karar verdiniz ki bu aslında her zaman doğru söylerseniz, doğru yaparsanız veya o kişiyle doğru yüzleşirseniz istediğiniz şeyi alacaksınız fantazisidir.

–Gary M. Douglas

Ya eğer bu bilgiye sahip olmak size anlaşmanın ne olduğunu ve ne olmadığını bilmek için gereken netliği verecek ise?

Verileceklere Dahil Olanlar:

  • MP3 Dijital İndirmeler
  • PDF Dijital İndirmeler

Teslimat Bilgisi:

Siparişi takiben, dosyaları indirebileceğiniz bir teslimat e-postası indirme bilgileri ile birlikte size gönderilecektir. Eğer sipariş öncesi hesabınıza giriş yaparsanız, indirmelerinize hesabınızdaki indirmeler kısmından da erişebileceksiniz.

Produkte, die dir vielleicht auch gefallen.

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren