Gereksinim ve Çekme Temmuz-14 Telekonferans Serisi (Need & Tug Jul-14 Teleseries - Turkish)


By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Gereksinim ve Çekme Telekonferans Serisine Hoş Geldiniz!

Bu telekonferanslar, O Yer kitabına dayanıyor. Romanda Jake, bir gereksinim bakış açısıyla yeryüzünden altın istiyor. O Yer bize gereksinimden nasıl problem oluşturduğunuzu değil gereksinimden nasıl çekebileceğinizi gösterir.

About the Author

Format

Price

Quantity

MP3 + PDF Download
Initial price: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} You save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country price: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale price: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country price: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final price: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale price: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country price:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Initial price: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Süre: 6 Bölümlük Telekonferans Serisi

Kolaylaştırıcı: Gary M. Douglas

Format: MPB ve PDF Dijital İndirmeler

Ön Koşul: Foundation

 

Gereksinim ve Çekme Telekonferans Serisi Nedir?

Bir çok insan ''Ah, buna ihtiyacım var!'' der ama bu davet etmenin enerjisi değil reddetmenin enerjisidir. Bu yüzden bu yer evrenin sizi desteklemesi için sizin yaşamınızda nasıl ''gereksinim duyduğunuz'' yerdir.

Genellikle neye sahip olmak istediğimizi bilmek için ne yaratmamız gerektiğine bakarız. Öyleyse yaşamınızda bir şeyi hayata geçirmek ya da yaratmak isterseniz onun için de SORMAYA gönüllü olmalısınız. Bir şey sorduğunuzda SORMAK neyi arzu ettiğinizi ve neye gereksinim duyduğunuzu bilmek kadar önemlidir. Bu, bir şeylerin yaratılabilmesi için, tamamen farklı bir evrendir.

–Gary M. Douglas

 
Gereksinime sahip olduğunuzda - bir şey sorduğunuzda - yaratmak için bir şeylere kapı açarsınız. Bambaşka bir evren mümkün olur.
–Gary M. Douglas 

Ve siz, gerçekten bunun yaşamınızda ortaya çıkması için çekim olursunuz.

–Dr. Dain Heer

Sınıfla verileceklere dahil olanlar:

  • MP3 Dijital İndirmeler
  • PDF Dijital İndirmeler

Teslim Bilgisi:

Siparişi takiben, dosyaları indirebileceğiniz bir teslimat e-postası indirme bilgileri ile birlikte size gönderilecektir. Eğer sipariş öncesi hesabınıza giriş yaparsanız, indirmelerinize hesabınızdaki indirmeler kısmından da erişebileceksiniz.

 

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren