Jak stać się pieniędzmi Zeszyt ćwiczeń (How to Become Money Workbook - Polish Version)


By Gary M. Douglas

Co by było, gdybyś zechciał otrzymać nieograniczone ilości pieniędzy ?

À propos de l'auteur

Format

Prix

Quantité

Book
Prix initial : {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Tu économises {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Prix du pays : {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Prix de vente : {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Prix du pays : {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Prix final : {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Prix de vente : {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Prix du pays :) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Prix initial : {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Prix de gros {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}par article

Ta książka jest podręcznikiem z ćwiczeniami, które zostały channelingowane przez założyciela Access Consciousness®, Garego M. Douglasa, aby dać Ci więcej jasności i lekkości na temat pieniędzy – to proste kroki do tego, aby otrzymać jasność na temat pieniędzy i dowiedzieć się jak zacząć mieć ich WIĘCEJ!

Co by było, gdyby pieniądze były tylko środkiem do zmiany świata?

Co by było, gdybyś zechciał otrzymać nieograniczone ilości pieniędzy?

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej