Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě. 

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.


今後のクラス

日付 イベント ファシリテータ ホスト 場所 メディア
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.PopHostDisplayName}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

表示できるクラスがありません.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

マイクラス

アクセスバーズクラス

アクセスバーズはアクセスコンシャスネスの核であり、基盤です。素晴らしい冒険のスタート地点になり、全てにおいて完全な安らぎと共により素晴らしいものを創造することを助ける人生に付け加える何かになるかもしれません。バーズは、人生の様々な領域と側面に関連する頭の32か所の特有なポイントです。自分の人生のある領域や側面に閉じ込めてきたエナジーを、ただ一つのバーを触るだけで開放し始めます。

アクセス・バーズ ギフティング&レシービング

アクセス・バーズをギフトし、受け取ることはあなたとあなたの体にとって信じられないほど思いやりにあふれ、優しいプロセスです。あなたはワンネス―全てがジャッジメントなしに存在するところへのドアを開き始めます。バーズのギフティング&レシービング(通称ギフレシ会)では、同じ地域にいる他のバーズ・プラクティショナーとお互いにバーズをし合うことができるでしょう。定期的にバーズを受けるための素晴らしい方法でもあります!

アクセス・エナジェティック・フェイスリフト

アクセス・エナジェティック・フェイスリフトは顔を若返らせ、顔と全身の年齢のサインをくつがえす素晴らしい方法です。

ザ・ファンデーション

このクラスは、他に選択肢が無いかのように生きるため、あなたが自分にあると思い続けてきた制限の基礎を取り消します!世界中のアクセス・コンシャスネスの認定ファシリテーターによってファシリテートされる、他に何が可能かを探求する集中的な4日間です。このクラスは、まだあなたが人生で使ったことがない、アウェアネスの基礎のアウェアネスを創造します!