Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě. 

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.


Volgende komende klassen

Datum Gebeurtenis Cursusleider Host Locatie Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.PopHostDisplayName}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Geen klassen weer te geven.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Mijn klassen

Access Bars class

Acces Bars zijn de basis en het fundament van Access Consciousness. Het kan het begin zijn van een groot avontuur en het kan iets toevoegen aan je leven, dat je zal helpen bij het creëren van meer gemak met alles in je leven. De Bars zijn 32 unieke punten op je hoofd, die verbonden zijn met verschillende aspecten van je leven. Raak één Bar aan en je begint de energie die opgesloten zit in dat gebied of aspect van je leven op te ruimen, gewoon door het aan te raken.

Access Bars Geven & Ontvangen

Geven en ontvangen van Bars is een ongelooflijk verzorgend en ontspannend proces voor jou en je lichaam. Dit begint de deuren te openen naar eenheid - waar alles bestaat, zonder oordeel. Tijdens een Bars 'Geven en Ontvangen' ben je in de gelegenheid om Access Bars uit te wisselen met andere Bars Practitioners uit jouw omgeving. Het is een van de geweldige manieren om je Bars regelmatig te laten lopen!

Access energetische facelift

De Access energetische facelift kan ook een schitterende aanvulling zijn op elk bedrijf waar je werkt met klanten en hun lichaam - schoonheid, wellness, massage en meer. Vergroot jouw klantenkring en aanbod van aangeboden diensten.

De Foundation

Deze class haalt het fundament weg van de beperking waarvan je dacht dat je daarvanuit moest leven, alsof je geen andere keuze hebt! Het wordt over de hele wereld gefaciliteerd door gecertificeerde Access Consciousness facilitators en het is een vierdaagse, intensieve ontdekkingstocht van wat er allemaal nog meer mogelijk is. De class creëert gewaarzijn van het fundament van gewaarzijn dat je tot nu toe nog niet hebt toegepast in je leven!