Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"Daha Az Oku":"Daha Fazlasını Oku"}} Yaklaşan Seminerleri Gör

Yaklaşan Seminerler

Tarih Etkinlik Facilitator Ana İşlem Konum Ortam
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Görüntülenecek seminer yok.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Seminerlerim

Access Bars Sınıfı

Access Bars, Access Consciousness'ın tam olarak çekirdeği ve temelidir. Büyük bir maceranın başlangıç noktası ve her şeyle daha fazla kolaylık yaratmakta yardım etmek üzere hayatınıza katacağınız bir şey olabilir. Barlar, başınızın üstünde ve etrafında çalışan, hayatınızın farklı alanlarıyla bağlantılı 32 enerji noktasıdır. Bir Bar'a dokunursunuz ve hayatınızın o alanında veya yönünde kilitlenen enerji sadece ona dokunmakla temizlenmeye başlar.

Access Bars Hediyelendirme ve Alıp Kabul Etme

Access Bars hediyelendirme ve alıp kabul etme, siz ve bedeniniz için muazzam besleyici ve nazik bir prosestir. Birliğe giden kapıları açmaya başlarsınız - her şeyin yargısız bir şekilde var olduğu yere. Bir Bars Hediyelendirme ve Alıp Kabul Etme etkinliğinde, bölgenizdeki diğer bars uygulayıcıları ile barlarınızı çalıştırabileceksiniz. Bu barlarınızı düzenli olarak çalıştırmanız için harika bir yoldur!

Access Facelift

Access Enerjetik Facelift, yüzü gençleştirmek, yüzdeki ve baştan aşağı tüm bedendeki yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek için harika bir yoldur. Yüzünüze ve boynunuza uygulanan nazik, rahatlatıcı bir dokunuş, yenilemek, canlandırmak ve gençleştirmek için bedeninizin hücreleriyle çalışır.