Radość Biznesu (Joy of Business - Polish Version)


By Simone Milasas

Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ? Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś?

Over de auteur

Formaat

Prijs

HVH

Book
Aanvangsprijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} U bespaart {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Landprijs: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Verkoopprijs: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Landprijs: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Definitieve prijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Verkoopprijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Landprijs:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Aanvangsprijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Groothandel: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ? Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś?
Gdybyś kreował biznes z pozycji cieszenia się nim – co byś wybrał? Co byś w nim zmieni? Jakich dokonałbyś wyborów, gdybyś wiedział, że nigdy nie możesz odnieść porażki? Biznes jest RADOŚCIĄ, jest kreacją, ma w sobie pierwiastek twórczy. Może być PRZYGODĄ Twojego ISTNIENIA.

Simone Milasas, pochodząca z Australii jest dynamiczną liderką biznesu, która różni się od innych. Jest międzynarodową koordynatorką Access Consciousness® (www.accessconsiousness.com), założycielką Dobrych Wibracji dla Ciebie i kreatywną iskierką, która rozpaliła Radość z Biznesu (www.accessjoyofbusiness.com)

„Uwielbiałam czytać tę książkę. Przyczyniła się do zmiany wielu rzeczy. Widzę miejsca w biznesie, gdzie włożyłam tylko jeden palec w wodę, zamiast wybrać przygodę zanurzenia się w całości. Stałam się bardziej świadoma w jaki sposób komunikować się z ludźmi, którzy używają innego stylu komunikowania się niż mój. Kurczę blade, to dopiero przygoda! Simone, dziękuję za to, że przypomniałaś mi jak bardzo się różni mój biznes i sposób w jaki go prowadzę i dziękuję za przypomnienie, że wszystko jest możliwe – i nie ważne co mówiliby inni” - Diva Diaz, Australia

Simone is the Worldwide Business Coordinator of Access Consciousness®, an international speaker and author of Joy of Business, Getting Out of Debt Joyfully and Relationship Are You Sure You Want One? She is an acclaimed business and life mentor, and travels the world facilitating seminars with Access Consciousness. A lady who knows how to be a woman, Simone revels in the joy of future opportunity, and knows that the prospect of possibility resides in every choice you make. You can find Simone every week on her Choice, Change & Action Podcast available on her website and iTunes.

More about Simone here: www.simonemilasas.com