Çeldirici İmplantlar Şubat-2012 Telekonferans Serisi (Distractor Implants Feb-12 Teleseries - Turkish)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

Çeldirici İmplantlar Telekonferans Serisine Hoş Geldiniz!

Gerçekten arzu ettiğiniz geleceğin yaratılmasında çeldirilmenizi durdurmanın zamanı geldi mi?

关于作者

格式

价格

数量

MP3 + PDF Download
Initial price: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} You save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country price: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale price: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country price: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final price: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale price: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country price:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Initial price: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Süre: 6 Bölümlük Telekonferans Serisi

Kolaylaştırıcılar: Gary M. Douglas, Dr. Dain Heer

Format: MP3 ve PDF Dijital İndirmeler

Ön Koşul: Yok

 

Çeldirici İmplantlar Telekonferans Serisi Nedir?

Sık sık korku, şüphe, suçluluk, pişmanlık veya öfkeye yakalanır mısınız? Veya hayatınıza, işinize, ilişkinize ve sahip olduğunuz (ya da sahip olmadığınız) cinselliğe bakarken kendinizi umutsuzca takıntılı mı buluyorsunuz, öyleyse tüm bunlarla bir şekilde huzur algınız olabilir mi?

Tüm bu şeyler tarafından çeldirilmiş olmasaydınız, gerçekten arzu ettiğiniz yaşamı ve yaşantıyı yaratmak için daha fazla alana sahip olur muydunuz? Yaşamınızda kontrol edemediğiniz ve değiştiremediğiniz gibi görünen hisler, duygular ve reaksiyonlara kapılmak yerine yaşamınızda gerçekten daha mevcut olur muydunuz?

Bu telekonferans serisi, çeldirici implantları tanımanız ve onlardan özgürleşmeniz için bilgi ve etkili araçlar sunar.

Bir çeldirici implant, sizi gerçekten olabileceğiniz her şeyden ve gerçekten sahip olmak istediğiniz yaşama sahip olmanızdan uzaklaştıracak, yaşamınızdaki olaylar tarafından tetiklenecek çeldiriciler oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bunlar, hiçbir şeyde seçimimiz olmadığına inanmamızın sebepleridir.

Kendinizi değiştiremiyormuş gibi göründüğünüz bir durumda buluyorsanız bir çeldirici implantta sıkışmış olabilirsiniz.

–Gary M. Douglas

+++ +++
Çeldirici implantlar hakkında anlamanız gereken şey onlar size özgürlüğü verecek olan şeylerden çeldirmek için tasarlanmış olan her şeydir. Bunun için onlar oradadır -- size özgürlük verecek olan şeyden çeldirmek için.
–Gary M. Douglas
+++ +++

Çeldirici implantların farkında olmak realitemi değiştirdi ve benim mümkün olduğunu düşündüğümden daha fazla enerjiye sahip olmamı sağladı. Hayatımda meydana gelen değişim ve genişlemenin büyüklüğü olağanüstü - kelimelerin ötesinde. Hayatımda ilk kez kendimi tanımaya başlıyorum

–Anonim

Tamamiyle mevcut olmanın ve yaşamaya başlamanın zamanı geldi mi?

İşlevsel olduğunuz yöntemi değiştirmenin ve hiçbir zaman mümkün olduğunu hayal bile etmediğiniz var olmanın kolaylığını keşfetmenin zamanı geldi mi?

Sınıfla Teslim Edilecekler İçerisinde bulunanlar:

  • MP3 Dijital İndirme
  • PDF Dijital İndirme

Delivery Information:

Siparişi takiben, dosyaları indirebileceğiniz bir teslimat e-postası indirme bilgileri ile birlikte size gönderilecektir. Eğer sipariş öncesi hesabınıza giriş yaparsanız, indirmelerinize hesabınızdaki indirmeler kısmından da erişebileceksiniz.

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren

 

Dr. Dain Heer çoksatar kitap yazarı uluslararası ünlü konuşmacı ve bilinçlilik ve değişim kolaylaştırıcısıdır. Dain 20 yıldan beri, dünyanın her tarafından insanları - her kültürden, ülkeden, yaştan ve cemiyetin bütün sosyal tabakalarından insanları kendi gerçek muazzamlıklarına davet etmektedir. Gerçekte kayropraktörlük eğitimi almıştır, şifalandırma için insanların kendi yetenek ve bilişlerine girmek ve onları kabul etmelerini kolaylaştırmak suretiyle tamamıyla farklı yaklaşımı vardır.

Daha fazlasını öğrenin