NASIL PARA OLUNUR CALISMA KITABI (How to Become Money Workbook - Turkish Version)


By Gary M. Douglas

Ya sınırsız miktarda parayı alıp kabul etmeye gönüllü olsaydınız?

À propos de l'auteur

Format

Prix

Quantité

Book
Prix initial : {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Tu économises {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Prix du pays : {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Prix de vente : {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Prix du pays : {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Prix final : {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Prix de vente : {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Prix du pays :) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Prix initial : {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Prix de gros {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}par article

Bu kitap, Access Consciousness®’ın kurucusu Gary M. Douglas’ın kanallık yoluyla elde ettiği bilgileri, sizlere parayla ilgili daha çok netlik & kolaylık sağlamak için sunduğu bir çalışma kitabıdır. Para konusunda netlik sahibi olmak için basit adımlar ve nasıl DAHA FAZLA paraya sahip olmaya başlanır!

Ya para sadece dünyayı değiştirmek için bir araç ise?

Ya sınırsız miktarda parayı alıp kabul etmeye gönüllü olsaydınız?

Autres produits qui pourraient aussi te plaire

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren