Para Problem Değil sizsiniz (Money Isn't the Problem You Are - Turkish Version)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

YA EĞER BU SADECE SİZİN NE KADAR… ALIP KABUL ETMEYE GÖNÜLLÜ OLDUĞUNUZLA İLGİLİYSE?


E-Kitaplar:            
Rakuten Kobo                  

About the Author

Format

Price

QTY

Book
Regular: USD$15.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$15.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

BU KİTAP SİZE PARA İLE KUTUNUN DIŞINA KAVRAMLARINI SUNAR

Para Problem Değil, Sizsiniz, ister çok fazla harcamak ve yeterince sahip olmamak olsun ister çok fazlasına sahip olmak olsun,  para konusunda sürekli zorluk yaşayan kişiler için yazılmıştır.

Para Problem Değil, Sizsiniz’de Gary M. Douglas ve Dr. Dain Heer, paranın hayatınıza akışının yollarını değiştirmeniz için kullanabileceğiniz prosesler, araçlar ve bakış açıları paylaşırlar. Gary ve Dain para sorunları konusunda pek çok kişiyle çalıştılar; ceplerinde on dolar olan kişilerden on milyon olan kişilere kadar. İlginç olan şey, hepsinin sorunu aynıydı ve bunun parayla hiç ilgisi yoktu. Bu, onların neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadıklarıyla ilgiydi. Neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız, neye sahip olabileceğinizin sınırlamasını yaratır. BUNU değiştirin ve artık para sorun olmayacak!  

YA EĞER ALIP KABUL ETMEYİ ÖĞRENMEK YAPABİLECEĞİNİZ EN BÜYÜK ŞEYSE ?

Para Problem Değil, Sizsiniz ABD, Kanada, Avrupa, Asya, Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da öğretilmiş olan popüler Access Consciousness® Para Seminerine dayalıdır! Bu kitap, dünyanın her yerinde insanları parayla ve hayatlarında daha fazla özgürlüğe davet etmek için birçok dilde tercüme edilmiştir. 

Bu parayla ilgili değildir. Asla değildir. Bu sizin neyi alıp kabul etmeye gönüllü olduğunuzla ilgilidir. Evren bitip tükenmez bir biçimde bereketlidir. Bu kitaptaki güçlendiren araçlarla farklı seçimler yapmayı öğrenin. Siz farklı bir realite YARATABİLİRSİNİZ.

--Gary M. Douglas, Access Consciousness®’ın Kurucusu

Gary Douglas pioneered a set of transformational life changing tools and processes known as Access Consciousness® over 30 years ago. These tools that are on the creative edge of consciousness have transformed the lives of tens of thousands of people all over the world. His work has spread to more than 170 countries, with over 5,000 trained facilitators worldwide. Simple and so effective, the tools facilitate people of all ages and backgrounds to help remove limitations holding them back from the freedom to live and create a life they truly desire.

Learn More

Dr. Dain Heer is an internationally renowned speaker and facilitator of consciousness and change. For over 20 years now, Dain has been co-creating Access Consciousness and inviting people worldwide to embrace their true greatness — people from every culture, country, age and social strata of society. Originally trained as a chiropractor, he has a completely different approach to energetic change and healing by facilitating people to tap into and recognize their own capacities, potency and knowing.

Learn More