Isin Nesesi (Joy of Business - Turkish Version)


By Simone Milasas

Ya iş yaşamın macerası ise?


E-Kitaplar:            
Rakuten Kobo                  

About

Format

Price

QTY

Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Ya İŞ NEŞELİ ve EĞLENCELİ olsaydı? Ya bu sizin algıladığınızdan çok daha fazlasıyla mümkünse?

Eğer işinizi neşeden yaratıyor olsaydınız – neyi seçerdiniz? Neyi değiştirirdiniz? Başarısız olamayacağınızı bilseydiniz neyi seçerdiniz? İş NEŞEDİR, iş yaratımdır, oluşturucudur. İş YAŞAMIN macerası olabilir.

Avusturalya’nın Simone Milasas’ı fark yaratan dinamik bir iş lideridir.

Simone, Access Consciousness® (www.accessconsciousness.com)’ın uluslararası koordinatörü, Good Vibes For You’nun kurucusu ve İşin Neşesini ateşleyen yaratıcı kıvılcımdır. (www.accessjoyofbusiness.com).

‘Bu kitabı okumaya BAYILDIM. Benim için çok şeyi değiştirdi. Tüm bedenimi ve varlığımı suya daldırmanın macerasını seçmek yerine, sadece bir ayak başparmağımı suya sokarak, kendimi işte nerelere sıkıştırdığımı gördüm. Ayrıca iletişim stilleri benimkinden farklı olan kişilerle nasıl iletişim kuracağımın daha fazla farkına vardım. Bu gerçekten çok büyük! Nasıl farklı şekilde iş yaptığımı ve kim ne derse desin, herşeyin mümkün olduğunu, bana hatırlattığın için Teşekkürler Simone.’ -Diva Diaz, Australia

Simone, Access Consciousness®’ın Dünya Çapında İş Koordinatörü, bir uluslararası konuşmacı ve İşin Neşesi, Borçtan Kurtulmak Neşeyle ve İlişki, Bir İlişki İstediğinize Emin misiniz? kitaplarının yazarıdır.

Tanınmış bir iş ve yaşam mentorudur ve Access Consciousness ile seminerler kolaylaştırarak dünyayı dolaşmaktadır. Nasıl bir kadın olunacağını bilen bir hanımefendi olan Simone, gelecekteki fırsatların neşesinde yaşar ve yaptığınız her seçimde olasılık ihtimalinin bulunduğunu bilir.

Simone'u her hafta kendi internet sitesinde ve iTunes'daki The Choice, Change & Action (Seçim, Değişim ve Eylem) Podcast’inde bulabilirsiniz.

Simone ile ilgili daha fazlası burada: www.simonemilasas.com.