İlişki Bir ilişki istediğinize emin misiniz? (Relationship Are You Sure You Want One - Turkish Version)


By Simone Milasas , Brendon Watt

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Hiç kendinize gerçekten bir ilişki isteyip istemediğinizi sormak için durdunuz mu? Ve eğer yaptıysanız, gerçekten ne yaratmak isterdiniz?

About
SATIN AL

"İlişki. Bir ilişki istediğinize emin misiniz?" kitabı ne hakkında?

Bu sizin sıradan ilişki kitabınız değil. Burada ‘Ballandırma’ yok, sadece yazarlar,
Simone ve Brendon’dan yazılı pratik ipuçları ve araçlar var, 
böylece hem erkek, hem de kadın perspektifine sahip olabilirsiniz.

Uyarı: Duyduklarınız hoşunuza gitmeyebilir!


Hanımlar, hayatınızdaki erkek, sizden gelip onu
kendiniz için mükemmel erkek olduğuna karar verdiğiniz şeye 
dönüştürmenizi talep etmedi. 

–Brendon Watt

Bu kitap ferahlatan bir dürüstlükle şunlar hakkında:

  • Neden mükemmel bir ilişki yok?
  • Siz neden değerli bir ürünsünüz?
  • Yakınlığın anahtarları
  • Sizin için seçim yapmak
  • ‘Şükran duyma’ neden yargıyı bırakmanın anahtarıdır?

İlişki. Bir ilişki istediğinize emin misiniz? İlişkilere bakmanın
tamamen farklı bir yolu.

 

 

+++ +++

Benim için ilişki, tek başlarına yaratabileceklerinden
çok daha harika şeyleri yaratacakları bir alan için
birlikte olmayı seçmiş iki farklı kişi hakkındadır.

–Simone Milasas

 

 

İster birisiyle ister kendinizle olsun, eğer harika bir ilişkiye sahip
olmak istiyorsanız, o zaman bu kitap tam size göre olabilir.

 

Simone Milasas en çok satan yazar, tanınmış bir konuşmacı ve küresel bir girişimcidir. Simone, nasıl kadın olunacağını bilen, sürekli olarakolasılıkların ve geleceğin neşesini gören ve yapılan her seçimde olasılık olduğunu bilen bir hanımdır. 187.000 dolar borçtan çıkarak multimilyoner olduğu kendi hikayesi ile binlerce kişiye ilham olan, dünyanın her yerindeki girişimcilere daha büyük servet ve mutluluk yaratmaları için danışmanlık yapan küresel İşin Neşesi programının kurucusudur.

"Farzedelim ki başarısız olmayacağını bilseydin ne yapardın?' sorusuyla büyüdüm.Bana göre başarısız olamazsınız. Başarısızlık sadece yeni bir şeyin başlangıcıdır", der Simone.

Simone Access Conciousness'ın Dünya Çapında İş Koordinatörü ve aynı zamanda Actions for Futures organizasyonunun da liderlerinden biridir. Dünyanın birçok farklı endüstrisinde çalıştı ve birden fazla şirkete sahip - şirketlerini insanları farklı bir olasılığa davet eden bir neşe ve coşku algısı ile yaratıyor, yönetiyor ve değiştiriyor.

Simone, birçok dile tercüme edilen İşin Neşesi ve en çok satan Borçtan Kurtulmak, Neşeyle kitaplarının yazarıdır. Aynı zamanda, harika bir ilişki yaratma realitelerine dobra dobra hiçbir sınırlama olmadan bakan, İlişki: Bir İlişki İstediğinize Emin misiniz? kitabının ortak yazarıdır. Onu her hafta, iTunes'daki The Art and Industry of Business and Living internet yayınında bulabilirsiniz.

Simone ve İşin Neşesi ile ilgili daha fazla bilgiyi www.simonemilasas.com ve www.accessjoyofbusiness.com adreslerinde bulabilirsiniz.

 

Brendon Watt başarılı bir Uluslararası Konuşmacı, Olasılıklar Seçimi sınıflarının dünya çapında kolaylaştırıcısı ve Access Conciousness'in Avustralya Finans Kurulu Başkanıdır. Şöyle der, büyürken

"Ben her zaman farklı bir şeylerin olduğunu bilirdim ve yine de tüm zamanımı uyumlanmaya ve diğer herkes gibi olmaya çalışarak geçirirdim. Her şeyi değiştirebileceğimi fark ettiğimde - işte tam olarak yaptığım şey o oldu!"

Brendon şimdi, diğer kişileri de her şeyin mümkün olduğunu bilmelerinde güçlendirebilmek için, kendi hayatını değiştiren Access Conciousness araçlarını paylaşıyor.