KENDIN OL DUNYAYI DEGISTIR (Being You, Changing the World - Turkish Version)


By Dr. Dain Heer

Bu kitap sonsuz olasılıklar ve dinamik değişim oluşturmak için bir kılavuzdur. Sizin için ve Dünya için.

About
BUY HERE

Bu çok farklı bir kitaptır. Bu kitap dünyadaki hayalperestler, daha farklı bir şeylerin mümkün olduğunu ""BİLENLER"" ama daha önce asla gerekli araçlara sahip olamayanlar için yazıldı. Ya size bu araçların var olduklarını söylesem? Sizin daima hayalini kurmuş olduğunuz olasılıklar mümkün!

Bu kitap sonsuz olasılıklar ve dinamik değişim oluşturmak için bir kılavuzdur. Sizin için ve Dünya için.

Size -eğer kullanacak olursanız- her şeyi değiştirebileceğiniz ve size gerçekten olduğunuz ""SİZİ"" verebilecek pratik araçlar ve prosesler seti sunar. Size ""VAR OLMA"" hakkında tamamen farklı bir perspektif sunar. Ya siz olmak, bir şeyi daha farklı yapmak veya daha iyi olmakla ilgili değilse? Ya sizin toplam olarak OLDUĞUNUZ enerji olmanızla ilgili ise? Ya bu HER ŞEYİ değiştirebilirse? Yaşamınızı, ilişkinizi, parasal durumunuzu... Ve dünyayı!

10 veya daha fazla kitap sipariş edilmesi halinde Toptan Satış Fiyatı uygulanır.

Sipariş için lütfen Canan ile temas kurunuz. Teşekkür ederiz!

Dr. Dain Heer çoksatar kitap yazarı uluslararası ünlü konuşmacı ve bilinçlilik ve değişim kolaylaştırıcısıdır. Dain 20 yıldan beri, dünyanın her tarafından insanları - her kültürden, ülkeden, yaştan ve cemiyetin bütün sosyal tabakalarından insanları kendi gerçek muazzamlıklarına davet etmektedir. Gerçekte kayropraktörlük eğitimi almıştır, şifalandırma için insanların kendi yetenek ve bilişlerine girmek ve onları kabul etmelerini kolaylaştırmak suretiyle tamamıyla farklı yaklaşımı vardır.

Daha fazlasını öğrenin