Tek Boynuzlu Bebek At Manifestosu (The Baby Unicorn Manifesto - Turkish Version)


By Dr. Dain Heer , Katarina Wallentin , Nathalie Beauvois

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

"Dünyada bir tek boynuzlu bebek doğduğunda,
yerkürenin dört bir yanındaki diğer tek boynuzlular
koşarak, dört nala ve hoplayarak gelirler…"

 

 

 

About

Format

Price

QTY

Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Dr. Dain Heer ve Katarina Wallentin’den sihirle ve tek boynuzlu atlarla dolu büyüleyici bir hikaye geliyor! Bu kalbinizi, dünyanızı ve etrafınızdaki herkesi eritecek!

Bir arkadaşının kızının doğumundan ilham alan Heer, hepimizin doğarken bu dünyaya getirdiğimiz sınırsız potansiyelin bir hatırlatıcısı olarak Tek Boynuzlu Bebek At Manifestosu fikrini üretti.  Hikaye Katarina Wallentin ile birlikte yazılmış ve resimler Nathalie Beauvois tarafından çizilmiştir.

 

Birlikte, mümkün olduğuna inandığımız şeyleri sorgulayarak tek boynuzlu bebek at nesillerine ilham vermeyi umuyorlar.

 

“Ya eğer doğdukları andan itibaren çocuklara bir hediye oldukları söylenseydi? Kesinlikle istedikleri her şeyi olabilecekleri ve yapabilecekleri? Ya eğer çocuklara her gün onların varlığına şükran duyduğumuz söylenseydi? O zaman ne yaratabilirlerdi? O zaman neler mümkün olurdu?” diyerek Heer önermede bulunuyor.  

Wallentin de katılıyor. “Eğer kızıma tek bir şey hediye edebilecek olsaydım, bu hiçbir şüphe olmadan onun sadece yeterli olmakla kalmadığı, eşsiz, mükemmel, harika olduğu ve çok sevildiğini bilmesi olurdu. Bu çok basitmiş gibi görünüyor, ancak bunu bilmek sihri yaratıyor. Büyük sihir.” diyor.

 

 


Ben Tek Boynuzlu Bebek At Manifestosu’nu okurken, çocukken böyle bir kitap olmasını ne kadar çok isterdim diye düşündüm. Kitabın sonunda ağlıyordum ve onu okumak için çok da geç olmadığı için son derece müteşekkirdim. Tanıdığım bütün ebeveynlere onu tavsiye edeceğim ve artık öğrencilerime ve arkadaşlarımın çocuklarına ne hediye vereceğimi düşünmem gerekmeyecek!
– Ana Helena Carneiro, Brezilya

 


Yumuşacık ve yürek ısıtan! Neşeli ve herbir bireyin yadsınamaz eşsizliği ile ilgili güzel bir hatırlatıcı. Katarina ve Dain'in, sizi kendi tekilliğiniz ve sihirinize ve bu dünya için gerçekten ne kadar özel olduğunuza dair farkındalığınızı uyandırdığı sadelik ve bir o kadar da yüksek etkileyicilik; bu kendi başına bir hediye ve bir sihir eylemi! Bu alanı kucaklamak ve hatırlamak için tekrar tekrar okuyacağım. Teşekkürler !
– Emilio García, Meksika

 


Bu kitap son derece canlandırıcı ve sevimli, beni sürekli gülümsetti. Keşke ben çocukken de olsaydı. Bir şekilde bu dünyada yolumu bulmaya çalışırken bana kesinlikle büyük yardımı olurdu.
– Patricia Bloom, Avusturya

 

Okuması kolay ve zerafetle resmedilmiş olan Tek Boynuzlu Bebek At Manifestosu, sadece hayal gücümüzle sınırlı olduğumuz güzel gezegenimizdeki sihir ve olasılıklarla ilgili.

Dr. Dain Heer, en çok satanlar kitabı Kendin Ol, Dünyayı Değiştir’in yazarıdır. Kendisi bir enerjetik virtüöz ve dünya değiştiricidir ve daha az bilinen uzmanlıklarına bebeklere fısıldamayı da dahil eder. Teksas, ABD’nde yaşar ve bu onun ilk çocuk kitabıdır.

Katarina Wallentin, bu güzel gezegenimizde gerçekten mümkün olan sihrin hevesli bir kaşifidir. İsveç’te, kesinlikle bir tek boynuzlu at olan kızıyla birlikte yaşamaktadır.

Nathalie Beauvois, Arjantin’de yaşayan, dünya için resimler çizen bir serbest çizerdir. Çocuklar ve günlük yaşamla ilgili her şey için çizimler yapmayı sever… özellikle de gerçekten lezzetli yemekler için!